چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۳

بزرگداشت آیت الله رفسنجانی در مصلی امام علی(ع) کرمان برگزار می شود

بزرگداشت آیت الله رفسنجانی

کرمان - نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان و استاندار کرمان و مجمع نمایندگان استان کرمان طی پیامی مشترک از همه آحاد دیار گرانقدر و ولایت مدار کریمان برای حضور در آئین بزرگداشت ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی دعوت کردند.

به گزارش قدس آنلاین، سید یحیی جعفری و علیرضا رزم حسینی و حسین امیری خامکانی طی پیامی مشترک از همه کرمانیان گرانقدر و ولایت مدار برای حضور در آئین بزرگداشت ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی دعوت نمودند.

در این پیام ضمن اشاره افول ستاره عمر یک مجاهد واقعی و انقلابی ولایت مدار که داغی بس سنگین و ناگوار را بر دل ایرانیان و به ویژه کرمانیان نشاند، اشاره شده است: فقدان آیت الله هاشمی رفسنجانی بی شک دردی جانکاه برای همه انقلابیون و دلسوزان این نظام است که تا ابد می سوزد و می سوزاند چرا که تکرار چنین اسطوره بزرگی را به دشواری میتوان یافت.

در این پیام از اهالی دیار کریمان که این روزها سوگوار و ماتم دیده از داغ فرزند خلف سرزمین خود هستند، دعوت شده  است که در روز شنبه ۲۵ دی ماه سال جاری ساعت ۳ بعد از ظهر با حضور در آئین ترحیم و یادبود آیت الله هاشمی رفسنجانی در مصلای بزرگ امام علی (ع) حضور یابند تا ضمن نکوداشت یاد آن مجاهد واقعی، مرهمی بر دل خانواده و فرزندان آن مرحوم باشد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.