پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۳

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلای مازندران:

خدمات انقلابی آیت الله هاشمی نباید خدشه دار شود

مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی

ساری- مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلای مازندران با اشاره به توطئه دشمنان و عناصر ضد انقلاب برای تفرقه افکنی در برخی اختلاف نظرهای طبیعی گفت: بر آن باوریم که در اختلاف نظر های فکری و اجتهادی - گرچه می بایست تبعیت از ولی فقیه و رهبری را بی چون و چرا انجام داد - هرگز نمی تواند به خدمات انقلابی آیت الله هاشمی رفسنجانی خدشه وارد کند.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی سپاه کربلای مازندران، حجت الاسلام غلامی افزود: به تعبیر مقام معظم رهبری، آیت الله هاشمی رفیق دیرین وهمسنگر دوران مبارزات بوده و در پیروزی انقلاب اسلامی، نقش آفرینی اش بر کسی پوشیده نیست.

وی با بیان اینکه در کوران سالهای سخت انقلاب، مقام معظم رهبری با همفکری و همدلی با ایشان خطرها را پشت سر گذاشته است، تاکید کرد: اختلاف نظرها در دوران طولانی هیچگاه نتوانسته پیوند رفاقتی که سرآغازش در بین الحرمین بود را بگسلد و وسوسه خناسان هم نتوانست در محبت عمیق او به رهبری خلل وارد کند.

 مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلای مازندران ادامه داد: کسانی که امروز دم از داعیه دوستی با آیت الله رفسنجانی می زنند یادشان نرود چه بلا ها و مصائبی را برای آن یار زجر کشیده انقلاب به بار آوردند و چه نسبت هایی را ناروا به او چسباندند.

حجت الاسلام غلامی اظهار داشت: از جمله مصیبت هایی که دشمنان نظام و کینه ورزان به انقلاب و انقلابیون روا داشتند، در انتخابات مجلس ششم سر بیرون آورد که نشان داد چه جفایی در حق پیر انقلاب شده است و با آبرویش بازی کردند.

وی با یادآوری اینکه برخی ها با انتشار کتاب «عالیجناب سرخپوش» و انتساب قتل های زنجیره ای به وی در صدد بی هویت کردن آیت الله رفسنجانی بودند، گفت: امروز همان افراد داعیه دار دوستی شدند و با ایجاد شیطنت، منتقدان دلسوز انقلاب را دشمن معرفی می کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.