پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۲:۴۲

پیام خواننده ترکیه ای برای ایرانیان!

الیاس یالچینتاش

 الیاس یالچینتاش خواننده محبوب ترکیه‌ای در پیامی از برگزاری کنسرت در تهران سخن گفت.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از نوا، یالچینتاش که بسیاری از ایرانیان او را با قطعه «Icimdeki Duman» می‌شناسند، از برگزاری کنسرت در اردیبهشت ماه سال آتی در ایران خبر داد. الیاس پس از اجرا در شهرهای کشور ترکیه، به آلمان و هلند می‌رود و ماه می میلادی (اردیبهشت ماه) برای برگزاری کنسرتی در تهران و چند شهر دیگر وارد ایران می‌شود.
کیان محمدی‌ها تهیه کننده کنسرت‌‌های ایران الیاس یالچینتاش در گفتگو با رسانه «نوا» گفت: ما پیش از سال نو و در ماه‌های باقی مانده مراحل اداری کسب مجوز از نهادهای ذی صلاح را طی می‌کنیم تا به امید خدا در اوایل سال 96 بتوانیم الیاس را برای برگزاری کنسرت به ایران بیاوریم.
وی همچنین ادامه داد: با توجه به محتوای قطعات الیاس و اینکه عاشقانه‌های او همیشه ممیزی‌های اخلاقی را رعایت کرده، تصمیم گرفتیم او را برای کنسرت به ایران بیاوریم. همچنین موفقیت چندین قطعه او در ایران این نکته را تایید می‌کند که پیوندی حسی و ناگسستنی بین مردم در همه کشورها وجود دارد.
محمدی‌های در پایان تشریح کرد: در صورت فراهم شدن شرایط الیاس در چند شهر دیگر ایران نیز به اجرای برنامه می‌پردازد که لازمه این اتفاق علاوه بر صدور مجوز، فراهم شدن شرایط کیفی مناسب برای برگزاری کنسرت است.
ترجمه پیام ویدئویی الیاس یالچینتاش: من الیاس یالچینتاش به همه ایرانی ها سلام می‌کنم، در ماه می با اجازه دولت ایران برای کنسرت برنامه ریزی می‌کنیم، برای این کنسرت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران تشکر می‌کنیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.