جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۳

آریگو ساکی: بارسلونا پادشاهی بود که مرد/ رئال مادرید شانس اول است

تیم فوتبال بارسلونا

آریگو ساکی، مربی افسانه ای باشگاه میلان، به شکست تحقیر آمیز بارسا از پاری سن ژرمن واکنش نشان داد.

به گزارش قدس آنلاین، بارسلونا سه شنبه شب در پاریس، ۴ بر صفر مغلوب PSG شد تا در آستانه حذف از لیگ قهرمانان قرار بگیرد. حذف بارسا در یک هشتم نهایی اگر معجزه ای در بازی برگشت رخ ندهد، واقعا غیر قابل پیش بینی بود.

آریگو ساکی در همین رابطه به گاتزتا دلو اسپورت گفت: بارسا پادشاهی بود که مرد و دیگر بر فوتبال دنیا سلطه ندارد. البته چندی است که بارسا دیگر، آن تیم سازمان یافته و تهاجمی سابق نیست. بارسا شاید ۱۰ سال به دنیا درس فوتبال می داد ولی حالا رئال بهترین شانس برای جانشینی این تیم را دارد.

وی اضافه کرد: البته تیم های دیگری هم هستند که شانس نشستن روی صندلی پادشاهی بارسا را دارند؛ مثل یوونتوس که معتقدم با بازیکنان خوب و مربی با تجربه ای که دارد، امسال شانس زیادی برای رسیدن به فینال دارد.

این مربی مشهور ایتالیایی در خصوص لیونل مسی نیز عنوان کرد: مسی قطعه ای از یک ماشین در حال افول است. من همیشه گفته ام که تیم و سبک و فلسفه یک باشگاه، بیش از خلاقیت های فردی یک یا دو بازیکن اهمیت دارند. مسی در صورتی که بارسا خوب کار نکند، تاثیرگذاری چندانی نخواهد داشت.

ساکی درباره پیروزی ۳ بر یک رئال بر ناپولی خاطرنشان کرد: رئال واکنشی سریع، توام با عصبانیت به گل ناپولی نشان داد و عملا اجازه نداد ناپولی هیچ کاری انجام دهد. ناپولی نسبت به آنچه از این تیم دیده بودیم، فاصله زیادی داشت. به بازی مودریچ و کروس در میانه زمین که نگاه کنید، در خواهید یافت که چه طرح و برنامه ای پشت بازی رئال نهفته است. ناپولی برای جبران شکست در بازی برگشت، باید دست به کار بسیار بزرگی بزند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.