جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۴

طارمی می‌تواند پرسپولیس را مقابل الهلال همراهی کند

مهدی طارمی

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس می‌تواند برای این تیم را در دیدار مقابل الهلال عربستان به میدان برود.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از ورزش 3، پرسپولیس در دیدار اول خود در فصل جدید لیگ قهرمانان به مصاف الهلال عربستان خواهد رفت و گفته می‌شود مهدی طارمی با توجه به اخراجش در آخرین بازی سرخپوشان در لیگ قهرمانان از همراهی این تیم محروم خواهد بود.

با این حال مهدی طارمی که در فصل گذشته لیگ برتر با توجه به کارت قرمزی که برابر الهلال دریافت کرده بود، این تیم را برابر پدیده مشهد همراهی نکرده بود، اینگونه محرومیت خود را سپری کرد و به نظر می‌رسد مشکلی برای همراهی این تیم برابر الهلال در عمان نخواهد داشت.

طارمی که محرومیت خود را پیش از تغییرات در مقررات این مسابقات در فصل 2016 پشت سر گذاشته و اکنون با توجه به اینکه محرومیت خود را برابر پدیده در مسابقات داخلی پشت سر گذاشته اکنون این محرومیت عطف به سابقه نخواهد شد و به گفته فتاجی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ مشکلی برای همراهی پرسپولیس ندارد.

ه گفته او استعلام های لازم و مجدد دوباره از ای اف سی گرفته شده و طارمی قطعاً مشکلی برای بازی پرسپوبیس مقابل الهلال ندارد . 


برانکو قصد داشت برای بازی الهلال از علی علیپور استفاده کند که با این وصف، خود طارمی دوباره به عنوان مهره ثابت خط حمله مقابل تیم قدرتمند الهلال به میدان خواهد رفت تا سرخپوشان با حداکثر نفرات ممکن و با تیم کامل مقابل الهلال به میدان بروند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.