پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۸

معاون رییس جمهور عنوان کرد

«مدافعان حرم» حافظ حریم ولایت/خانواده شهدای مدافع حرم در مازندران تجلیل شدند

شهدای مدافع حرم

ساری-تعداد ۳۶ خانواده شهید مدافع حرم روز پنجشنبه طی مراسمی با حضور محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت در تالار بهزیستی مازندران مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش قدس آنلاین، در این مراسم که با حضور محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت، نماینده ولی فقیه در مازندران، استاندار و خانواده‌های شهدا بر گزار شد جمعی از خانواده های شهدا با دریافت لوح یادبود مورد تجلیل قرار گرفتند.

سخنگوی دولت در این مراسم اظهار داشت: اگر رشادت ها و دلاور مردی های شهدا و صبوری خانواده های آنان نبود ، ما نمی توانستیم با قدرت در مذاکرات هسته ای در برابر پنج کشور بزرگ به پیروزی برسیم.

نوبخت گفت: اگر امروز آژانس بین المللی هسته ای حقاینت جمهوری اسلامی را در داشتن فناوری هسته ای مورد تائید قرار می دهد، ما این را مرهون رشادت های شهدای خود و شهدای مدافعان حرم می دانیم.

وی اضافه کرد : شهدای مدافع حرم ما در سوریه برای حفظ آرمان های نظام جمهوری اسلامی در جنگ نیابتی با تکفیری ها شرکت کردند.

معاون رئیس جمهوری گفت: اگر مدافعان حرم ما در جنگ نیاتبی در سوریه و عراق شرکت نمی کردند ، ما باید این جنگ را در داخل شهرهای کشور خودمان انجام می دادیم .

وی افزود: شهدای مدافع حرم با رشادت های خود در سوریه و عراق از حریم ولایت و حریم کشورمان دفاع کردند و جامعه ما قدردان این شهدا و خانواده های آنان خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.