جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۶

امام جمعه زاهدان:

بیداد تورم و بیکاری/مسوولان آمار های واقعی اعلام کنند

امام جمعه زاهدان

زاهدان- نماینده ولی فقیه و امام جمعه زاهدان بیان کرد: در شرایطی که بیکاری و تورم در جامعه بیداد می کند مردم حداقل انتظار دارند که آمار واقعی را از زبان مسوولان بشنوند.

به گزارش قدس آنلاین، آیت‌الله عباسعلی سلیمانی در خطبه های نماز  جمعه این هفته زاهدان اظهار داشت: با وجود گذشت ۴۳ ماه از ماجرای تصویب برجام، مردم صبور ایران همچنان در انتظار نتایج آن هستند و مشکل بیکاری همچنان در جامعه باقی است.

وی بیان کرد: امروز تورم در جامعه بیداد می‌کند و مردم از این شرایط گلایه دارند و لذا مسئولان در قبال این شرایط باید پاسخگو باشند و به مردم آمارهای واقعی اعلام کنند.

نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان با تاکید بر ضرورت چاره‌اندیشی سریع برای بیکاری بخش عمده‌ای از مردم در سطح کشور، بیان کرد: معضل بیکاری در سطح کشور بسیار جدی است و مسئولان نباید رسیدگی به این امر مهم را پشت گوش بیندازند.

امام جمعه زاهدان با تاکید بر روند رو به رشد بیکاری در کشور در ۱۰ سال اخیر خاطرنشان کرد: معضل بیکاری در دولت قبل هم وجود داشت و روز به روز گسترش می‌یابد؛ برای ما تفاوتی میان دولت چه اصولگرا و چه اصلاح‌طلب وجود ندارد بلکه تاکید ما روی حل مشکلات مردم است.

آیت‌الله عباسعلی سلیمانی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب مبنی بر ضرورت تکیه بر توان و ظرفیت داخلی جهت حل مشکلات کشور، اظهار داشت: اگر دولت از ظرفیت‌های موجود کشور به صورت مدیریت شده با برنامه جهت حل مشکلات بهره ببرد، مشکلات اقتصادی در مدت کوتاهی برطرف می‌شود.

وی ادامه داد: متاسفانه مسئولان کشور تاکنون در زمینه عمل به اقتصاد مقاومتی موفق نبوده‌اند و امروز باید در این زمینه به اقشار مختلف مردم پاسخگو باشند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.