چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۵

مدیر کل کمیته امداد گلستان در جشن نیکوکاری مدارس استان مطرح کرد؛

گلستانی ها یک میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند

پایگاه جشن نیکوکاری

گرگان- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) گلستان گفت: با توجه به کمک یک میلیاردی مردم گلستان در سال گذشته، پیش بینی می کنیم امسال به همت مردم بیش از یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برای کمک به نیازمندان جمع آوری شود.

به گزارش قدس آنلاین، امان الله حسین پور صبح چهارشنبه در مراسم جشن نیکوکاری در مدارس گرگان اظهار کرد: جشن نیکوکاری در ۴۷۳ مدرسه استان امروز برگزار می شود و فردا هم در ۳۵ پایگاه ثابت و ۱۲۰ پایگاه سیار در سراسر استان آماده دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی مردم هستند.

وی با بیان اینکه مردم استان در سال گذشته یک میلیارد تومان در جشن نیکوکاری کمک کردند، افزود: پیش بینی می شود امسال با همت مردم بیش از یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان کمک برای نیازمندان جمع آوری شود.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) در گلستان ادامه داد: از چهاردهم اسفند که آغاز هفته احسان و نیکوکاری است تا کنون ۸۰۰ میلیون تومان کمک در سطح استان جمع آوری شده است.

وی با بیان اینکه جشن نیکوکاری امسال پایگاه محوری نیست، ادامه داد: امسال برگزاری جشن نیکوکاری با رویکرد مراجعه محوری برگزار شده و گروه های مختلف دسته بندی شده اند.

حسین پور ادامه داد: ۱۰۶ هزار و ۱۰۴ نفر تحت پوشش کمیته امداد در گلستان هستند که از این تعداد ۵هزار و ۸۹۸ نفر یتیم، هزار و ۱۹۶ نفر دانشجو طلبه و ۹ هزار و ۸۶۴ نفر دانش آموز هستند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.