چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۱

مدیرعامل شرکت شهرک ها ی صنعتی قزوین:

۱۲ هیئت تجاری در شهرک های صنعتی استان قزوین حضور یافتند

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی قزوین

قزوین - مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: در راستای جذب سرمایه گذار خارجی در پسابرجام از ابتدای سالجاری تاکنون ۱۲ هیئت تجاری، اقتصادی و سرمایه گذاری از شهرکها و نواحی صنعتی استان بازدید کرده اند.

به گزارش قدس آنلاین، حمیدرضا خانپور در حاشیه بازدید هیئت تجاری لهستان از شهرک صنعتی کاسپین اظهار داشت: این شرکت در سالجاری با حمایت های مالی ۲ هیئت تجاری به نمایشگاه کشور روسیه و کنیا اعزام کرده و ۱۲ هیئت تجاری از کشورهای ایتالیا، لهستان، چین ، آفریقای جنوبی ، اسلواکی، عراق، سفرا، سوئد ، ترکیه از شهرک ها و نواحی صنعتی استان بازدید کردنده اند.

وی ضمن اشاره به حمایت این شرکت از واحدهای تولیدی در فروش محصولات گفت: در راستای کمک به توسعه بازار واحدهای تولیدی و صنعتی از ابتدای امسال تاکنون و با حمایتهای مالی این شرکت ، ۲۱ واحد تولیدی در ۹ نمایشگاه خارجی در کشورهای ترکیه، آلمان، روسیه ، کنیا حضور پیدا کردند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین از جذب ۲۶۵ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در شهرکها و نواحی صنعتی استان خبر داد و گفت: از این میزان ۲۲۷ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در سالجاری محقق شده است.

 قابل ذکر است ۲۰ تن از مسئولان اقتصادی، تولیدکنندگان و بازرگانان کشور لهستان به همراه کاشچینسکی معاون وزیر توسعه اقتصادی لهستان یولیوش گایلو سفیر این کشور در ایران به منظور آشنایی با توانمندی های صنعتی و ظرفیت های سرمایه گذاری از شهرک صنعتی کاسپین و مرکز خدمات فن آوری و کسب و کار و نمایشگاه دائمی محصولات تولیدی واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی بازدید کردند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.