دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۶

تقویت معاونت پرورشی کاهش آسیب های اجتماعی را به دنبال دارد

مجمع نمایندگان مازندران

ساری- نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: معاونت پرورشی در نظام آموزش و پرورش باید تقویت شود تا شاهد کاهش آسیب های اجتماعی باشیم.

به گزارش قدس آنلاین، حسین نیازآذری ظهر دوشنبه در حاشیه دیدار اعضای مجمع نمایندگان مازندران به ضرورت توجه به معیشت فرهنگیان اشاره و اظهار کرد: در این خصوص با وزیر آموزش و پرورش دیدار داشته ایم و گفتگو کرده ایم.

وی با بیان اینکه معاونت پرورش باید جهت جلوگیری از آسیب های اجتماعی تقویت شود، ادامه داد: مجلس در خصوص بودجه امسال اهتمام خوبی داشته و علاوه بر سه هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان از محل یک دوازدهم شرکت های دولتی سه هزار میلیارد تومان و از سهم فروش سیگار ۳۰ درصد اضافه شد که به هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان رسید.

استاندار به مجمع نمایندگان استان گزارش دهد

همچنین عبدالله رضیان، سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران با بیان اینکه مقرر شد در جلسه آینده مجمع، استاندار مازندران گزارشی از فعالیت های یکساله استان ارائه دهد، گفت: در این جلسه مقرر شد که طرح های محرک توسعه و اولویت دار استان با هماهنگی استانداری و دستگاه های اجرایی در چارچوب برنامه ششم توسعه و بودجه سال ۹۶ پیگیری شود.

وی ادامه داد: همچنین مجمع نمایندگان به عنوان یک نهاد فعال ملی استانی نقش بیشتری در تحولات مختلف ملی، پارمانی و حوزه انتخابیه ایفا خواهد کرد.

رضیان همچنین از تدوین برنامه عملیاتی سال آینده مجمع خبر داد و گفت: برای همرگایی و سرعت بخشیدن به مسائل استان مقرر شد قوای سه گانه استان از طریق دبیرخانه شورای راهبردی با هم تعامل و هماهنگی بیشتری داشته باشند و جزئیات شورای راهبردی از طریق استانداری اعلام خواهد شد.

رضیان با اعلام اینکه مجمع نمایندگان مازندران در سال ۹۵ بیش از ۲۰ جلسه داخلی و مشترک با  وزارت خانه ها و دستگاه های اجرایی برگزار کرد افزود: علاوه برآن همکارانم به نمایندگی از مجمع در جلسات شوراها و کار گروه های ملی و استانی شرکت فعال داشتند. وخوشبخانه مجمع نمایندگان مازندران از مجامع فعال استان های مجلس شورای اسلامی است.

وی گفت: دراین جلسه با تشکر از دستگاه های خدمات رسان و امدادی تاکید شد امر مدیریت سفرهای نوروزی در استان مازندران به نحو مطلوب انجام شود ودراین رابطه مکاتباتی با مقامات ارشد کشور پیرامون خدمات ملی که استان ارائه می کند توسط رییس مجمع صورت گیرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.