سه‌شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۳

مشارکت کرمانی ها در دوره های مختلف انتخابات از میانگین کشوری بیشتر بوده است

انتخابات

کرمان- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان گفت: حضور مردم کرمان در دوره های گذشته انتخابات از میانگین کشوری بیشتر بوده و امیدواریم انتخابات سال آینده با شکوه بیشتری در استان برگزار شود.

به گزارش قدس آنلاین، حمید ذکاء اسدی صبح سه شنبه در آیین تجلیل از دست اندرکاران و فعالان دهه فجر امسال به برگزاری انتخابات در سال آینده اشاره و اظهار کرد: یکی از اهداف انقلاب اسلامی، حاکمیت مردم سالاری دینی بود.
وی با بالاتر بودن مشارکت مردم کرمان در انتخابات از میانگین کشوری اشاره کرد و گفت: با توجه به امیدی که در دل مردم استان کرمان با شعار توسعه پایدار و ولایت به وجود آمده، شاهد برگزاری انتخابات باشکوه و سالمی خواهیم بود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان ادامه داد: شوراهای اسلامی نقش بزرگی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی دارند و اگر افرادی که شایسته نیستند وارد شوراها شوند، اجرای برنامه های اقتصادی، عمرانی و سازندگی و حتی برنامه های فرهنگی و اجتماعی با مشکل مواجه می شود.
وی با بیان اینکه وظیفه ما انقلابی ماند است، افزود: باید افرادی را به شورا بفرستیم که صفات انقلابی داشته باشند و به جز خدا و مردم، به جناح خاصی تعهد نداشته باشند.
ذکاء اسدی بیان کرد که رسیدگی به امور اقتصادی مردم، اولویت دولت و همه مسئولان باید باشد و گفت: شعارهایی که رهبری برای شعار سال تاکنون مطرح کرده اند برای افزایش رفاه و معیشت مردم بوده و کرمان اگر استان پایلوت اقتصاد مقاومتی شد، اکنون رتبه برتر و ممتاز کشور را در اقتصاد مقاومتی دارد.
وی با بیان اینکه تبیین اهداف انقلاب مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است گفت: انقلاب ایران اهداف فرهنگی، ارزشی، خدایی و ایمانی و در کنار آن دستاوردهای مهمی در زمینه سیاسی، فرهنگی، دفاعی و اقتصادی دارد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.