چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۵

فرماندار بجستان:

گام های اساسی در ارتقاء ورزش شهرستان کویری بجستان برداشته شود

فرماندار بجستان در جمع هیئتهای ورزشی

بجستان-فرماندار بجستان در جمع ورزشکاران و هیئت های ورزشی این شهرستان با اشاره به اهمیت توجه به جوانان گفت: گام های اساسی در ارتقاء ورزش شهرستان کویری بجستان برداشته شود.

به گزارش قدس آنلاین، حسین  ابراهیمی روز سه شنبه در جمع مسئولان و جمعی از خیران با اشاره به اینکه نیروی جوان بزرگترین سرمایه کشور و این شهرستان است گفت: وقتی جوانان را ببینیم شاداب و با نشاط هستند امید به فردای بهتر را دراوج خواهیم دیدو تربیت بدنی در این زمینه می تواند گامهای مهمی بر دارد.

فرماندار بجستان افزود: دین اسلام دینی است همه جانبه و برای هر کاری برنامه دارد و برای ورزش و سلامت انسانی ارزش بسیار قائل شده و مانیز برگرفته از دستورات دینی لازم است در راه ارتقاء ورزش خصوصا در شهرستان کویری خودمان که دور از امکانات و تفریحات است گامهای اساسی برداریم.

وی گفت: تلاش داریم از حداکثر ظرفیتها استفاده کنیم کمبودها را خصوصا در روستاها با کمک خیران جبران کنیم که البته گامهای اساسی و خوبی در این زمینه برداشته شده است.

ابراهیمی با شاره به اینکه در شهری مانند بجستان که در حوزه فرهنگی و ورزشی و حجاب بانوان و مسائل شرعی و دینی سر آمد و مطرح است گفت: نیاز است با تعامل، همدردی و در کنار هم بودن به جوان بجستانی بها داده و از استعداد خوب این عزیزان با فراهم کردن زمینه ها در رشته های مطرح ورزشی کشوری نیز استفاده کنیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.