چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۵

توصیه عباس جدیدی به خواننده زیرزمینی و بغض امیر تتلو!

عباس جدیدی و حسین رضاززاده

عباس جدیدی عضو شورای شهر تهران صحبتهای تازه ای درباره خواننده زیرزمینی داشته است.

به گزارش قدس آنلاین، عباس جدیدی، عضو خبرساز این روزهای شورای شهر تهران در گفتگویی درباره همه حاشیه های اطراف خودش صحبت کرد. جدیدی در بخشی از این گفت و گو ماجرای وساطتش برای امیر تتلو خواننده زیرزمینی را روایت می کند. تتلو به خاطر بی‌احترامی به سرپرست دادسرای ورزش، قاضی قاسم‌زاده که از قهرمانان بنام کشتی ایران بود، به زندان افتاده بود و این عباس جدیدی بود که برایش پادرمیانی کرد.

جدیدی می‌گوید تتلو را نمی‌شناخته اما به خاطر خانواده‌اش که به دفترش رفته‌اند، وارد ماجرا شده است: «خب من عضو شورای شهر هستم. خیلی از مردم به دیدنم می‌آیند. خانواده این خواننده هم آمدند. من که خیلی با او و آهنگ‌هایش آشنا نبودم. ولی وقتی دیدم خانواده‌اش تقاضا دارند و می‌گویند قاضی پرونده یک کشتی‌گیر است، قبول کردم بروم و صحبت کنم. انصافاً هم آقای قاسم‌زاده پهلوانی را در حق این جوان تمام کرد و از حقش گذشت و رضایت داد. می‌توانست گذشت نکند اما روی ما را زمین نیانداخت. خب شکر خدا ماجرا حل شد و تتلو هم آمد بیرون.»

او ادامه می‌دهد: «وقتی که او آمد بیرون، به رسم معمول، سری هم به من زد که حالا شاید یک دستت درد نکندی به من بگوید. من هم البته از بین کارهایش، این کارش که روی کشتی درباره خلیج فارس و انرژی هسته‌ای خوانده را شنیده بودم. به او گفتم بابا جان، تو که اینقدر خوب بلدی بخوانی، یک قول بده و یک کار قشنگ بکن. ده بار زیباتر از این برای خانم فاطمه زهرا بخوان و سعی کن کمی در رفتارهایت هم بیشتر رعایت کنی. وقتی این را گفتم، نام حضرت زهرا که آمد، بغضی در چشمش دیدم.»

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.