پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۷

فرمانده انتظامی چهارمحال وبختیاری:

سه هزار نفر به مسافران نوروزی خدمت رسانی می کنند

شهرکرد

شهرکرد- سه هزار از نیروهای امدادی دستگاههای عضو ستاد سفرهای نوروزی چهارمحال و بختیاری با انجام رزمایش ترافیکی و خدمات سفر با عنوان طرح استقبال از مسافران نوروزی ۹۶ آماده ارائه خدمت به مسافران نوروزی این استان شدند.

به گزارش قدس آنلاین، فرمانده انتظامی چهارمحال وبختیاری گفت: این طرح به منظور افزایش همدلی و هم افزایی ، مشارکت و انسجام تمامی دستگاه های امداد رسان با پلیس در راستای کاهش تصادفات، حوادث و تلفات رانندگی اجرا شد.
به گزارش ایرنا، سردار غلامعباس غلامزاده روز چهارشنبه در این آیین با اشاره به اینکه ارتباط تنگاتنگ دستگاه های خدمات رسان در امداد رسانی به مصدومان تصادفات رانندگی و پاکسازی صحنه تصادفات موثر است، افزود: در طرح نوروزی امسال ۳ هزار و ۹۱ نفر نیروی امدادی از دستگاه ههای مختلف شرکت دارند.
وی گفت: در این طرح که از روز چهارشنبه آغاز شده است ۸۴۸ دستگاه خودروی امدادی فعالیت دارند.
سردار غلامزاده از آمادگی ۱۰۰درصد پلیس استان در این طرح خبر داد و اظهار کرد: ۱۸ دستگاه کانکس در استان برای خدمات رسانی به مسافران به کار گرفته شده است.
به گزارش ایرنا، طرح ترافیکی و خدمات سفر نوروزی با هدف بهبود خدمات ارائه شده به مسافران نوروزی، کاهش حوادث و تصادفات، افزایش ایمنی سفرهای نوروزی با همکاری نیروی انتظامی ، پلیس راه، اورآژنس ۱۱۵، هلال احمر، راهداری و حمل و نقل جاده ای اجرا از امروز ۲۵ اسفندماه تا ۱۵ فرودین ماه سال ۹۶ اجرا می شود.
سال گذشته یک میلیون و ۵۰۰هزار مسافر نوروزی یا به چهارمحال و بختیاری سفر کردند یا برای رسیدن به مقصد از این استان گذر کردند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.