جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۹

۷۰۰۰ خادم افتخاری در مسجد جمکران آماده پذیرایی از زائران

جمکران

قم- مدیر مرکز خادمان افتخاری مسجد مقدس جمکران از برنامه ریزی برای حضور هفت هزار خادم برادر و خواهر در ایام نوروز برای خدمت به زائران و مسافران نوروزی این مکان مقدس خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، سید حسین موسوی از آمادگی قریب به ۷ هزار خادم مسجد مقدس جمکران برای خدمت‌رسانی به زائران و مسافران نوروزی این مکان مقدس خبر داد و اظهار کرد: مرکز خادمین افتخاری با بیش از ۲ هزار ۸۰۰ خواهر و بیش از ۴ هزار ۱۰۰ برادر که به‌صورت افتخاری و تشرفی در این مکان مقدس فعالیت دارند، از تاریخ ۲۶ اسفندماه تا پایان تعطیلات نوروز به‌صورت شبانه‌روزی خدمات مختلفی را به زائران و مسافران نوروزی ارائه خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه قریب به یک هزار نفر از خادمین، نخستین تشرفشان به این مکان مقدس را در لباس خدمت تجربه می‌کنند بیان کرد: این تعداد از خادمین از اقصی نقاط کشور برای خدمت در مسجد مقدس جمکران اعلام آمادگی کرده‌اند.

مدیر مرکز خادمین افتخاری حضور خادمین تشرفی و افتخاری از شهرهای دور و نزدیک را نشانه ارادت مردم ایران به این مسجد مقدس دانست و تصریح کرد: خادمین از استان‌های کرمان، یزد، تبریز، مرکزی، فارس، خوزستان و... سازماندهی‌شده و در این ایام در مسجد مقدس جمکران حضور می‌یابند.

موسوی همچنین از حضور دانش‌آموزان کرمانی خبر داد و افزود: برای نخستین بار ۴۰ دانش‌آموز منتخب استان کرمان در طول ۱۰ روز برای فعالیت در دارالقرآن مسجد مقدس جمکران سازماندهی‌شده و خدمت‌رسانی می‌کنند.

وی ضمن اعلام آمادگی مسجد مقدس جمکران برای جذب خادم افتخاری خاطرنشان کرد: مشتاقان خدمت در میعادگاه عاشقان امام زمان(عج) می‌توانند برای ثبت‌نام به سایت رسمی مسجد مقدس جمکران مراجعه کرده و با تکمیل فرم آمادگی خود را اعلام کنند تا از طرف مسجد مقدس جمکران با آن‌ها تماس برقرار شود.

 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.