جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۷

نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه

نگاه ویژه فراکسیون ورزش به خوزستان

یوسفی

اهواز-نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه گفت: نگاه فراکسیون به خوزستان یک دید ویژه است و به هر حال زیرساخت های فیزیکی و انسانی مناسبی در حوزه ورزش دارد.

به گزارش خبرنگارورزشی قدس آنلاین  همایون یوسفی در جمع خبرنگاران در حاشیه بازدید ورزیر ورزش وجوانان از پروژه های ورزشی اهواز اظهار کرد: کارهایی که در سطح استان انجام می شود و امیدوارم با توجه به منابع مالی در چند سال آینده امکانات بیشتری برای زیرساخت های ورزشی استان فراهم بشود.

وی افزود: مبلغی بالای یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان به کل بودجه کشور در حوزه ورزش اضافه شده که بیشتر آن متعلق به استان ها است و به طبع از آن سهم مناسبی هم به استان خوزستان می رسد.

نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه بابیان اینکه نگاه فراکسیون به خوزستان یک دید ویژه است گفت: به هر حال زیرساخت های فیزیکی و انسانی مناسبی در حوزه ورزش داردو نگاه وزیر به حوزه ورزش بانوان را مناسب ارزیابی می کنیم.

یوسفی در خصوص تیم استقلال خوزستان گفت: تلقی ما این است که گروه ملی و بانک ملی تمایل قلبی به تیم داری ندارند و باید تکلیف را به صورت کلی مشخص کنیم وگرنه با حمایت استاندار به صورت موردی اعتباراتی به تیم تزریق شده است ولی اینطور فایده ندارد.

وی تصریح کرد: درمان اصلی این تیم نیست و باید یک اسپانسر دائمی برای آنها پیدا کنیم و احساس می کنم بانک ملی کشور صداقتی در این موضوع ندارد و باید به صورت تأکیدی اعلام کند که آیا قصد تیم داری را دارد یا اینکه خیر؟

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.