شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۷

رئیس فدراسیون نقطه پایان را گذاشت

کی‌روش دلیل استعفایش از تیم ملی فوتبال ایران را اعلام کرد

کارلوس کی روش

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران دلیل استعفای چند ماه قبل خود را اعلام کرد. با این حال تاکید کرده با قدرت به کارش ادامه می دهد.

به گزارش قدس آنلاین، کارلوس کی‌روش در گفت‌وگو با خبرگزاری «لوزا» پرتغال گفت: با توجه به مشکلاتی که فدراسیون فوتبال ایران برای حمایت از تیم ملی با آن مواجه بود، من درخواست استعفایم را به فدراسیون تسلیم کردم تا از حرفه‌ای‌گری کادرفنی و بازیکنانم مراقبت و از منافع تیم ملی ایران دفاع کنم. مدیریت فدراسیون فوتبال ایران اما نقطه پایان را گذاشت و اعلام کرد به کار ما ایمان دارد.

سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران که تیمش امروز (شنبه) در دیداری دوستانه با عراق دیدار می‌کند، در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار داشت: با تعهد و فداکاری بالایی به کارمان با امکانات و داشته‌های فدراسیون فوتبال ایران ادامه خواهیم داد که بار دیگر تعهد دادند که سعی می‌کنند تا بر موانع و مشکلات موجود غلبه کنند.

کی‌روش که از سال 2011 هدایت تیم ملی ایران را بر عهده دارد و این تیم را به مرحله پایانی جام جهانی 2014 رساند، در ماه فوریه سال 2016 استعفای خود را تسلیم فدراسیون کرد، هرچند در نهایت ماندنی شد. این بار هم او به پای میز مذاکره بازگشت و مجداً هدایت تیم ملی ایران را بر عهده گرفت.

ایران در گروه A از مرحله پایانی انتخابی جام جهانی 2018 در منطقه آسیا با 11 امتیاز صدرنشین است و کره‌جنوبی و ازبکستان نیز به ترتیب با یک و دو امتیاز اختلاف در رده‌های دوم و سوم هستند. ایران پنجشنبه این هفته (3 فروردین 96) در چارچوب همین رقابت‌ها با قطر بازی خواهد کرد و در تاریخ 28 مارس (8 فروردین 96) با چین مصاف خواهد کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.