یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۲

خدمت در راهیان نور حرکت در مسیر شهدا است

تغییر لباس سرلشکر باقری در دو برنامه امروز

اهواز- رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: خدمت در راهیان نور همان مسیر شهدا است که جوانان خادم با حضور در یادمان های هشت سال دفاع مقدس و خدمت به زائران، در این مسیر حرکت می کنند.

به گزارش قدس آنلاین، سردار سرلشکر محمدحسین باقری ظهر شنبه در بازدید از یادمان شهدای شلمچه و زائران راهیان نور اظهار کرد: به تصرف درآوردن قله های معنویت اساسی ترین کاری بود که در دوران دفاع مقدس صورت گرفت

وی با بیان اینکه شکست دشمن و عبور از میدان مین وسیم های خاردار کارهای روزمره رزمندگان در آن دوران بود، ادامه داد: کار اصلی رزمندگان فتح قله های معنویت بود.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: جوانان بسیجی به عنوان خادمان راهیان نور در مسیر شهدا حرکت می کنند و این جوانان با حضور خود در یادمان های هشت سال دفاع مقدس، خدمت به زائران راهیان نور جبهه ها را احیا می کنند.

با تقدیر و تشکر از تمام کسانی که برای خدمت به زائران سرزمین هشت سال دفاع مقدس خدمت می‌کنند اضافه کرد: سپاه و مجموعه بسیج برای انجام این کار سرمایه‌گذاری‌های بسیار زیادی انجام داده‌اند و تمام تلاش خود را برای خدمات خالصانه بیشتر به زائران انجام می‌دهند.

سردار باقری ادامه داد: باید بتوانیم همچون شهدای مدافع حرم که در روزگار پس از هشت سال دفاع مقدس با تمام اخلاص خود پا در عرصه نبرد با دشمنان می‌گذارند بتوانیم یاور و همراه رهبرمان باشیم و جانبازی کنیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.