یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۲

یورگن کلوپ چه کسی را بهترین سرمربی لیورپول می داند؟

یورگن کلوپ

یورگن کلوپ گفت که بهترین گزینه برای هدایت لیورپول است.

به‌ گزارش قدس آنلاین ‌و ‌به نقل از گاردین، لیورپول در حالی که تنها در لیگ برتر انگلیس حضور دارد و از بقیه جام‌ها حذف شده است، امشب (یکشنبه) باید در ورزشگاه اتحاد برابر منچسترسیتی به میدان برود که دیداری حساس برای هر دو تیم است. شاگردان کلوپ اگر می‌خواهند سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را به دست بیاورند نباید در این بازی شکست بخورند.

یورگن کلوپ پیش از بازی حساس برابر منچسترسیتی، گفت‌: می دانیم که چه وضعیت مهمی پیش روی ما قرار گرفته است. بازیکنانم آنقدر با تجربه و بزرگ هستند که بتوانند از پس این شرایط بر بیایند. سران لیورپول به خوبی این را می دانند که من بهترین گزینه برای هدایت این تیم هستم. اگر یک لحظه فکر می‌کردم مربی دیگری بتواند بهتر از من در لیورپول نتیجه‌ بگیرد حتما از این تیم می رفتم. من حس می‌کنم که بهترین گزینه برای نیمکت لیورپول هستم و خوشبختانه این اعتماد را از سوی هواداران حس می‌کنم. باید بتوانیم اعتماد هواداران را در عمل نشان دهیم و بازیکنان بهترین نمایش خودشان را داشته باشند. از حضور در لیورپول بسیار خوشحال هستم. کار در لیورپول بسیار سخت است. می‌خواهیم سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کنیم. با توجه به این که تیم‌های رقیب از کیفیت بالایی برخوردار هستند، این هدف ، هدف بسیار مهمی است.

سرمربی لیورپول ادامه‌ داد: هواداران باید از تیم حمایت کنند. نباید احساس تنهایی کنیم. شاید خیلی از هواداران لیورپول آخرین قهرمانی تیم‌شان را به یاد نیاورند و وظیفه من این است که این کار را برایشان ممکن کنم. من از شرایط تیم کاملا آگاه هستم و برای رسیدن به هدفمان سخت تلاش می‌کنیم.

به نقل از ایسنا، سرمربی لیورپول در پایان گفت‌: نتیجه‌ نگرفتن گواردیولا به بازیکنان باز می‌گردد. او مربی بسیار خوبی است، ولی از لحاظ داشتن نفرات به مشکل بر خورده است. قبلا بازیکنانی مثل اینیستا و مسی در تیم او بودند، ولی در حال‌ حاضر چنین بازیکنان با کیفیتی در تیم گواردیولا نیستند و این برای او یک مشکل بزرگی را ایجاد کرده است. البته سیتی تیمی با کیفیت است و قطعا می‌خواهد که شکست بازی قبلی را جبران کند و با قدرت در این بازی واکنش خوبی به شکست برابر موناکو بدهد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.