یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۹

در ایام نوروز

۶۰۰۰ گروه جهادی در کشور کمر به خدمت بستند

اردوی جهادی

اهواز - مسئول قرارگاه جهادی انقلاب اسلامی کشور از فعالیت ۶ هزار گروه جهادی در ایام نوروز در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، ایمان محمدی نرگسی عصر  یکشنبه در جمع خبرنگاران در اهواز اظهار کرد: این قرارگاه بیشتر کارهای خود را از خوزستان شروع کرده و استان های کردستان و سیستان و بلوچستان هم نقطه هدف قرار دارد.

وی افزود: در حال حاضر ۶ هزار گروه جهادی در کل کشور کمر به خدمت محرومان بستند.

وی بیان کرد: این قرارگاه نزدیک به سه سال است که کار خود را شروع کرده و در قالب جبهه جهادی امدادگران شاهد که متخصصان و فرزندان شاهد و ایثارگر سراسر کشور هستند، فعالیت می کند.

مسئول قرارگاه جهادی انقلاب اسلامی کشور بیان کرد: از جمله کارهایی که در قرارگاه انجام می شود در حوزه پوشش در قالب گروه های جهادی و راهیان نور مستقر در حوزه های جهادی مثل آبادان و خرمشهر کارها را انجام می دهند. در حوزه بهداشت تیم های متخصصین بسیاری داریم که اکثرا فرزندان خانواده های معظم شهدا و ایثارگران هستند.

محمدی نرگسی بیان کرد: تمام هزینه یا از طریق خیران و یا اینکه خود اعضا تامین می شود و بخشی را نیز خود قرارگاه با توجه به پروژه های مختلف تامین می کند.

وی عنوان کرد: مقام معظم رهبری تاکیدات بسیاری بر مسئله تولید دارند و قرارگاه به این حوزه هم ورود پیدا می کند. مثلا در حوزه عمران و سازندگی در خوزستان در چند منطقه به صورت ویژه مثل حمیدیه، زرگان، مناطق حاشیه اهواز و همچنین شهرستان ایذه فعالیت داریم.

مسئول قرارگاه جهادی انقلاب اسلامی کشور اظهار کرد: بحث آموزش را هم داریم که همزمان با کارهای عمرانی در آن مناطق انجام می دهند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.