دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۱

جانشین سپاه ولی عصر(عج) خوزستان:

راهیان نور در عرصه های جهادی کار محرومیت زدایی انجام می دهند

سردارمعین پور

اهواز- جانشین سپاه ولی عصر(عج) خوزستان گفت: راهیان نور در عرصه های مختلف مثل جهاد در روستاهای و شهرهای محروم استان کار محرومیت زادیی را انجام می دهند.

به گزارش خبرنگارقدس آنلاین، محمود معین پور در جمع خبرنگاران ظهر امروز در اهواز بابیان اینکه از زمانی که راهیان نور وارد استان شدند در عرصه های مختلف حضور یافتند اظهار کرد: مثلا بخشی از راهیان نور در عرصه های جهادی در روستاهای مختلف و شهرهای محروم استان کار محرومیت زدایی را انجام می دهند و بخشی نیز عملیات محرومیت زدایی را در شهرهای مختلف استان از جمله خرمشهر، آبادان، اهواز، دشت آزادگان، رامهرمز، ایذه و شادگان انجام و با عشق و علاقه در این زمینه فعالیت می کنند.

وی افزود: بخشی دیگر از راهیان نور نیز در بحث عملیات بیابان زدایی برابر قرارگاه بیابان زدایی شهدای مدافع حرم که در استان شکل گرفته برای مبارزه با این گرد و خاک ها برنامه ریزی شده تا بخشی از کارها را انجام و در این کارخداپسندانه حضور داشته باشند.

جانشین سپاه ولی عصر(عج) خوزستان بااشاره به اینکه قریب به۱۰تا ۱۵ روز اخیر اوج حضور کاروان های راهیان نور در استان بوده ایم گفت: بعداز حضور کاروان های دانش آموزی و دانشجویی امروز نیز دیگر مردم عادی در قالب کاروان ها و ماشین های شخصی به سمت یادمان های خوزستان آمدند.

سردار معین پور بابیان اینکه تاکنون وضعیت مطلوبی در یادمان ها و خدمات اورژانس، بهداشت، درمان، هلال احمر و اسکان داریم و حضور مردم نیز چشمگیر است، اظهار کرد:  ورودی های استان خوزستان به تدریج شلوغ تر می شود و از نیروهای پلیس راه، نیروی انتظامی و راهور که شبانه روزی برای آسایش مردم تلاش می کنند قدردانی می کنیم و انشاالله مردم سفر ایمنی را داشته باشند.

وی از راهیان نور درخواست کرد: در خواست ما از راهیان نور این است که قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را در کنار مسائل ایمنی رعایت کنند و در شب تردد نداشته باشند.

جانشین سپاه ولی عصر(عج) خوزستان گفت: در یادمان هایی که حضور پیدا می کنند باید بر اساس منویات مقام معظم رهبری زمینه زیارت با معرفت را فراهم کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.