شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۰

رئیس‌جمهور درگذشت آیت‌الله باریک‌بین را تسلیت گفت

پیام روحانی

رئیس‌جمهور درگذشت آیت‌الله باریک‌بین را تسلیت گفت.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از تسنیم، حسن روحانی رئیس‌جمهور رحلت آیت الله هادی باریک‌بین نماینده سابق ولی فقیه در استان قزوین را تسلیت گفت.

 در این پیام تسلیت آمده است:‌ رحلت عالم پارسا و ابوالشهید مرحوم حضرت آیت‌الله‌ هادی باریک ‏بین، نمایندة سابق ولی فقیه در استان  قزوین، موجب تاثر و تألم خاطر شد.

این روحانی مجاهد و معتمد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری، در مقاطع مختلف مبارزه تا پیروزی انقلاب اسلامی و پس از آن، با تلاشی خستگی­ ناپذیر در عرصه ‏های مختلف دینی، فرهنگی و سیاسی، منشأ خدمات ارزشمندی شد. علاوه بر سالهای متمادی امامت نماز جمعه شهرستان قزوین،‌ حضور و بازدید مستمر از جبهه­ های حق علیه باطل برای تقویت روحیة رزمندگان اسلام و تقدیم فرزند ارشد خود در راه دفاع از ایران اسلامی، از جمله خدمات ماندگار ایشان در دوران دفاع مقدس است که همواره در خاطر مردم قدرشناس ما باقی خواهد ماند.

اینجانب این ضایعه را به حوزه‏‌های علمیه، شاگردان و علاقمندان، به‏ویژه مردم شریف استان قزوین و بیت مکرّم ایشان صمیمانه تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید علو درجات و همجواری با اولیاء الهی و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسئلت ‌دارم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.