دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز:

بررسی خطوط فکری در انتخابات پیش رو سخت تر از دوره های پیشین است

، آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی همدانی

کرج- نماینده ولی‌فقیه در استان البرز گفت: بررسی صدق و کذب سخنان و خطوط فکری در قضایای قبلی آسان‌تر بود ولی در شرایط کنونی می‌بینیم که دشمنان نیز، منافقانه دم از ولایت‌مداری می‌زنند و در عین اینکه ادعای انقلابی‌گری و بصیرت دارند، دقیقاً برخلاف نظرات ولی‌فقیه عمل می‌کنند.

به گزارش قدس آنلاین، آیت‌الله سیدمحمدمهدی حسینی‌همدانی در دیدار با جمعی از اعضای کادر و مربی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان البرز، با اشاره به نزدیک شدن زمان انتخابات ریاست جمهوری و تشدید فعالیت‌های انتخاباتی، بیان داشت: بعضی ثبت‌نام‌ها و موضع‌گیری‌ها در انتخابات، نشان‌دهنده‌ فعالیت جریان هایی در پس پرده است که قصد دارند هزینه‌هایی برای نظام و کشور ایجاد کنند.

وی گفت: طبق قاعده، فتنه‌ها همچون امتحاناتی هستند که پس از قبولی در هرکدام، مرحله‌ بالاتری در پیش روی قرار داده می‌شود، لذا آزمون انتخابات ۹۶، در سطح ۸۸ یا ۷۸ نبوده و سخت‌تر است، به‌طوری‌که ممکن است خواص را نیز در بر بگیرد.

آیت‌الله حسینی‌همدانی خاطرنشان کرد: در این فضا مردم و نیروهای انقلابی باید بصیر و هوشیار بوده و حرکت‌ها و موضع‌گیری‌ها را به‌خوبی رصد کنند تا دچار انحراف و خطا نشوند.

وی تصریح کرد: گویندگان و فعالان در عرصه انتخابات، بدون درگیر شدن در فضاسازی‌ها و بدون ذکر نام افراد و گروه‌ها، به بیان ملاک‌ها و شاخصه‌های اصلح در بیان رهبر انقلاب و دیدگاه‌های امام (ره) بپردازند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.