جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۱

اظهار نظر عجیب از آقای خاص/ شرایط منچستر یونایتد اسفناک است

ژوزه مورینیو

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی یونایتد در مورد آسیب دیدگی های مکرر بازیکنانش در هفته های اخیر صحبت کرد.​​​​​​​

به گزارش قدس آنلاین، علیرغم صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا، زلاتان و روخو در جریان دیدار دیشب برابر اندرلخت آسیب دیدند و حالا شرایط شیاطین سرخ دشوارتر از گذشته شده است. به نقل از ورزش سه، ژوزه مورینیو در گفتگویی اینگونه نسبت به وضعیت تیمش واکنش نشان داد:

مصدومیت بازیکنان: "ما روخو را از دست دادیم و امکان استفاده از اسمالینگ و فیل جونز نیز وجود ندارد و در شرایط بسیار سخت و اسفناکی قرار داریم. زلاتان نیز دچار آسیب دیدگی شده اما ما در خط حمله گزینه هایی چون وین رونی را داریم و احتمالا خوان ماتا نیز قادر به بازگشت تا پیش از اتمام فصل است اما باید ببینیم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

هره را برابر برنلی به میدان خواهد رفت و دلیل غیبت او در دیدار برابر اندرلخت احتمال دریافت کارت زرد و از دست دادن بازی مرحله نیمه نهایی بود. در مورد مروان فلینی نیز همین فکر را می کردم اما به علت تغییر به خاطر شرایط روخو، دیگر در مورد او این اتفاق شدنی نبود. هره را و اشلی یانگ نیز آماده بازی کردن هستند اما دیگر بازیکنان آماده نیستد. در چنن شرایط من به همه بازیکنانم نیاز دارم و شاید مجبور باشم اجازه حضور اکسه توانزبه به جام جهانی زیر ۲۰ سال کره جنوبی را صادر نکنم."

حضور راشفود در مسابقات زیر ۲۱ سال اروپا: "زمانی که یک بازیکن در مسیری قرار می گیرد دیگر منطقی نیست به سطح پایین تر برود. این اتفاق مانند آن است که من یکی از بازیکنانم را در اختیار نیکی بات برای تیم جوانان قرار بدهم تا آنها در دیداری پیروز شوند."

شرایط وین رونی: "رونی حتی اگر در بهترین وضعیت قرار نداشته باشد، به علت قدرت جنگندگی و تجربه اهمیت زیادی دارد و من شرایط او را از لحاظ ذهنی خوب می دانم."

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.