پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱

پیروزی قاطع آزادکاران نوجوان تهران مقابل منتخب آفریقا

کشتی آزاد نوجوانان

تیم منتخب کشتی آزاد نوجوانان کشورمان چهارشنبه شب در تورنمنت دوستی ایران و آفریقا در مراکش؛ برابر تیم منتخب آفریقا ۸ بر ۲ به پیروزی رسید.

به گزارش قدس آنلاین، تیم منتخب کشتی آزاد نوجوانان تهران که به نمایندگی از ایران در این دیدار شرکت کرده بود، توسط سجاد بنیانی در وزن ۴۲ کیلوگرم، امید رضایی در وزن ۴۶ کیلوگرم، امیر ارسلان دارابی در وزن ۵۴ کیلوگرم ، سید مبین حسینی در وزن ۶۳ کیلوگرم، سجاد مقصودی در وزن ۶۹ کیلوگرم، مهرشاد گل میشی در وزن ۷۶ کیلوگرم، علی سلمانی در  وزن ۸۶ کیلوگرم و حامد عبدالله زاده در وزن ۱۰۰ کیلوگرم رقبای آفریقایی خود را شکست دادند اما امیر مهدی قربان پور در وزن ۵۰ کیلوگرم و ابراهیم محمد نیا در وزن ۵۸ کیلوگرم برابر حریفان خود مغلوب شدند.

هدایت تیم منتخب کشتی آزاد نوجوانان ایران برعهده احمد نجاریان و هادی دادشی بود و داور ایران  ولی اله شربتی نیز در این مسابقه قضاوت کرد. در ترکیب تیم منتخب آفریقا کشتی گیرانی از کشورهای آفریقای جنوبی؛ مراکش؛ الجزایر؛ گینه و سودان به میدان رفتند.

به نقل از ایسنا، در ادامه تورنمنت دوستی ایران و آفریقا که در کشور مراکش برگزار می شود امشب تیم منتخب کشتی فرنگی بزرگسالان خوزستان  به مصاف تیم منتخب قاره آفریقا می رود.

حمید بنی تمیم نایب رییس فدراسیون کشتی نیز تیم های منتخب کشورمان در این مسابقات همراهی می کند و در کنار فواد مسکوت رییس کنفدراسیون قاره آفریقا ناظر بر برگزاری این رقابت ها است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.