پنجشنبه ۱۴ اردی‌بهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۷

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای چهارمحال و بختیاری عنوان کرد:

انضباط مالی و صرفه جویی در منابع کمکی مؤثر در راستای اقتصاد مقاومتی است

نشست

شهرکرد- مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای چهارمحال و بختیاری گفت: انضباط مالی و صرفه جویی در منابع تنظیم شده برای استان می تواند کمک مؤثری در راستای اقتصاد مقاومتی باشد.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین،محمود تقی پور ظهر پنجشنبه در نشست شورای اداری این مرکز گفت: هدف از تشکیل این جلسه برنامه ریزی جهت تحقق سیاست های جاری سازمان در سال جدید با درنظر گرفتن شعار سال می باشد.

تقی پور افزود: سیاست های کلی اشتغال با آموزش مهارتهای فنی و حرفه ای می تواند به صورت جامع و کاملتری پایه ریزی شود.

وی تصریح کرد: برنامه توسعه اقتصادی و اجتماعی و همچنین سیاست های اقتصاد مقاومتی مراکز با امضاء سند تعهدات آموزشی و اجرایی مراکز  تکمیل می شود.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در ادامه افزود: این سند با اجرایی کردن پروژه های مصوب با توجه به اقتصاد مقاومتی و همچنین تعهد و عملکرد مراکز و تفاهم نامه ها و قراردادهای آموزشی ملی و استانی و با هدف حمایت از آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای در راستای توسعه آموزشهای فنی و حرفه ای در بخش غیر دولتی تنظیم شده است.

تقی پور با توجه به ارائه گزارشات واحدهای مختلف اداره کل گفت : انضباط مالی و صرفه جویی در منابع تنظیم شده برای استان می تواند کمک مؤثری در راستای اقتصاد مقاومتی باشد.

 وی اشاره کرد: استفاده حداکثری از فضاها، امکانات و توانمندی های موجود با مشارکت بخش خصوصی و تعاونی مورد تأکید این سند می باشند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.