دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۵

ستادهای حجت الاسلام والمسلمین رئیسی با کمک های مردمی اداره می شود

سید مصطفی هاشمی

شهرکرد-رئیس ستاد انتخابات حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در چهارمحال و بختیاری گفت: مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال از ستاد مرکزی در تهران جهت صرف برخی از هزینه ها به استان تخصیص داده شده و تمامی اقلام تبلیغاتی تماما از طرف مردم اهدا شده است.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین از شهرکرد، سید مصطفی هاشمی شیخ شبانی صبح دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات گفت: رسانه ها نقش بسیار مهمی در ارتباط با مردم دارند و این رسانه ها هستند که می توانند نقش تعیین کنننده ای در انتخابات داشته باشند و در بیان حقایق نباید تقیه کنند و حقایق را بدون هیچ گونه ترسی بازگو کنند.

وی افزود: حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در برنامه ای از پیش تعیین شده و بنا به دعوت جمع کثیری از مردم مقرر بود در تاریخ ۲۰/۲/۹۶ دیداری با مردم استان داشته باشد اما بدلیل برگزاری مناظرات، این سفر لغو شد و به هفته آینده موکول گردید.

رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی در ادامه تاکید کرد: در جلسات مختلفی که با مسئولین ستادها برگزار شد بر رعایت اخلاق ،تقوا و قانون در زمان تبلیغات تاکید شد و به تاکید حجت الاسلام رئیسی نباید هیچ گونه خطا و گناهی در ستادهای تبلیغات انتخاباتی صورت گیرد.

هاشمی در خصوص اعتبارات ستاد استان چهارمحال و بختیاری گفت: مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال از ستاد مرکزی در تهران جهت صرف برخی از هزینه ها به استان تخصیص داده شده و هزینه های جاری ستاد بصورت شفاف و طبق اسناد موجود است و تمامی اقلام تبلیغاتی تماما از طرف مردم اهدا شده است.

وی تصریح کرد: از دیگر برنامه های تبلیغاتی اعزام اساتید حوزه و دیدار چهره به چهره با مردم در روستاها و  شهرها می باشد.

هاشمی در پایان خاطر نشان کرد: کمیته ای جهت رفع شبهات و هجمه هایی که به حجت الاسلام والمسلمین رئیسی وارد شده در ستاد مرکزی تشکیل شده تا مردم با دید بازتر به پای صندوق های رای بروند.