سه‌شنبه ۱۹ اردی‌بهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۶

قزوین میزبان پیکر مطهر شهید مدافع حرم می شود

شهید مدافع حرم

قزوین- مسئول امور ایثارگران سپاه پاسداران صاحب الامراستان قزوین گفت: پیکر مطهر شهید مدافع حرم، عصمت شکوهی در شهر سگزآباد بوئین‌زهرا تشییع و تدفین می‌شود.

به گزارش خبرنگارقدس آنلاین، صفدر صفی خانی در این باره اظهار کرد: پیکر مطهر شهید مدافع حرم، عصمت شکوهی، روز پنجشنبه، ۲۱ اردیبهشت ماه سال جاری، ساعت ۱۷ در شهر سگزآباد از توابع بویین‌زهرا، پس از استقبال مردم شهیدپرور، از مقابل مسجد سیدالشهداء به سمت گلزار شهدای این شهر تشییع و تدفین می‌شود.

وی افزود: مراسم سومین و هفتمین روز درگذشت شهید مدافع حرم عصمت شکوهی روز شنبه، ۲۳ اردیبهشت ماه، ساعت ۱۶ تا ۱۸ در مسجد سیدالشهداء شهر سگزآباد برگزار می‌شود.

مسئول امورایثارکران سپاه پاسداران منطقه قزوین اظهارداشت: شهید عصمت شکوهی، ۱۸ ساله، مجرد، تبعه‌ی افغانستان، از ورامین تهران، تیپ فاطمیون برای دفاع از حرم مطهر عقیله‌ی بنی‌ هاشم، حضرت زینب‌ کبری(س) و حضرت‌ رقیه(س) به سوریه شده بود.

وی افزود: این شهید بزرگوار برای سومین بار به سوریه اعزام شده که اسفند ماه سال ۹۵ در نبرد با تروریست‌های تکفیری درمنطقه تدمرسوریه به درجه‌ی رفیع شهادت نایل شد،پیکرمطهراین شهید فردا چهارشنبه وارد قزوین می شود وداع با شهید درامامزاده آمنه خاتون خیابان ملک آبادقزوین صورت خواهد گرفت.

صفی خانی گفت: شهید مدافع حرم عصمت شکوهی، نزدیک به یک سال در شهر سگزآباد از توابع بوئین‌زهرا ساکن و مشغول به فعالیت کشاورزی بوده و از بستگانش فقط مادربزرگ، دایی و خاله ساکن این شهر و مابقی در افغانستان هستند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.