سه‌شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۲

معاون سیاسی سپاه:

نشان‌دادن شهر موشکی برای جلوگیری از جنگ بود/ مردم تشنه روحیه خدمت‌گزاری هستند

سردار رسول سنایی‌راد

اراک- معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز کشور تشنه روحیه خدمت‌گزاری است، گفت: نشان دادن شهر زیرزمینی موشکی برای جلوگیری از جنگ بود نه تحریک دشمن به جنگ.

به گزارش قدس آنلاین، سردار رسول سنایی‌راد ظهر سه شنبه در دانشگاه صنعتی اراک در جمع دانشجویان اظهار کرد: امروز گمشده صحنه سیاسی نوعی از مدیریت است که خدمتگزاری را عبادت می‌داند و در این مسیر از جان‌مایه می‌گذارد.

وی بیان کرد: عزت مردم ایران و کرامت مردم یکی از دغدغه‌های جدی نیروهای ارزشی است، به‌طوری که با این میزان بیکاری در کشور، کرامت جوان ایرانی خدشه‌دار شده و به اذعان بسیاری بیکاری ‌ام‌الفساد و بسترساز فساد است.

معاون سیاسی سپاه تأکید کرد: مقام معظم رهبری از وضعیت بیکاری و انواع آسیب‌های اجتماعی در کشور ناراضی‌ هستند.

وی به نتایج یک نظرسنجی معتبر اشاره کرد و گفت: بر اساس این نظرسنجی ۷۴ درصد پاسخگویان معتقد بوده‌اند که اشتغال، معیشت و مبارزه با فساد جزء مطالبات و اولویت‌های آنهاست.

سنایی‌راد با اشاره به توانمندی‌های دفاعی کشور بیان کرد: ما امروز در حوزه دفاعی به مرحله بازدارندگی رسیده‌ایم و اینکه عده‌ای در گیر و دار انتخابات حرف دیگری می‌زنند، یک بحث دیگری است.

وی تصریح کرد: معتقدیم که هرگاه دشمن در داخل احساس ضعف کرد، علیه کشور جنگ راه انداخت و ایران را تهدید و هرگاه اقتدار و صلابت را به نظاره نشست عقب‌نشینی کرد.

معاون سیاسی سپاه با اشاره به دوران ریاست جمهوری بنی‌صدر اظهار کرد: هر گاه بر این کشور تفکر لیبرالی و واداده به غرب حاکم شد و ارزش‌های انقلابی کم‌رنگ شد، دشمن جنگی را علیه نظام به راه انداخت که نمونه‌اش جنگ تحمیلی بود و در دوره‌ای هم ما محور شرارت نام گرفتیم.

وی سیاست‌های دفاعی کشور از جمله ارتقای توانمندی موشکی را در راستای بازدارندگی عنوان کرد و افزود: نشان دادن شهر زیرزمینی موشکی برای جلوگیری از جنگ بود نه تحریک دشمن به جنگ.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.