جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴

۳ آدم ربا در کرج دستگیر شدند

آدم‌ربایی

کرج- فرمانده انتظامی شهرستان کرج از دستگیری ۳ آدم‌ربا که قصد اخاذی میلیاردی از خانواده یک پیمانکار ساختمان را داشتند، در کمتر از ۱۲ ساعت خبر داد.

به گزارش قدس به نقل از پایگاه خبری پلیس استان البرز، سرهنگ حسنعلی فیروزخواه اظهار داشت: در پی تماس تلفنی اهالی یکی از مناطق محمدشهر کرج با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه یکی از همسایه‌ها که به تازگی به آن محل آمده است، مرد میانسالی را در حالی که چشم و پاهایش را بسته و به کمک ۲ نفر دیگر به منزل خود انتقال داده است، پیگیری و بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۲۵ محمد شهر قرار گرفت.

وی ادامه داد: بلافاصله گروهی از ماموران مجرب کلانتری پس از بررسی و اطمینان از صحت موضوع در یک اقدام غافلگیرانه وارد منزل شده و ۲ نفر در محل و نفر سوم را که قصد فرار از پشت بام داشت دستگیر و در بازرسی از آن جا، مرد میانسالی را که با دست و پای بسته در یکی از اتاق‌ها زندانی شده بود شناسایی و از چنگال آدم ربایان رها کردند.

فیروزخواه ضمن اعلام اینکه متهمان در بازجویی اولیه به جرم خود مبنی بر گروگانگیری اعتراف کردند، گفت: آدم‌ربایان که از قبل با گروگان خود که یک پیمانکار ساختمان است و از وضعیت مالی خوبی برخوردار می‌باشد آشنایی داشتند با ترفند و فریب از تهران به محمدشهر کشانده و طی تماس تلفنی با خانواده وی مبنی بر رهایی گروگان مشروط بر واریز یک میلیارد به حساب آن‌ها قصد اخاذی از خانواده آن را داشتند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج در پایان با بیان اینکه با سرعت عمل ماموران گروگان در کمتر از ۱۲ ساعت آزاد شد گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.