یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۹

کتب تولیدی جشنواره کتاب کودک رضوی در نمایشگاه کتاب تهران عرضه شد

گشایش هفدهمین نمایشگاه کتاب در مشهد / گزارش تصویری

شهرکرد- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری از عرضه ۱۴ کتاب تولید شده در نخستین جشنواره تولید کتاب کودک و نوجوان رضوی در سی امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، جواد کارگران دهکردی گفت: در نخستین جشنواره تولید کتاب رضوی ۱۴ عنوان کتاب شعر و داستان به چاپ رسید که تمامی این کتاب‌ها در سی امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران جهت فروش عرضه شد.

وی افزود: امسال نیز این جشنواره با استقبال هنرمندان مواجه شده است و آخرین مهلت ارسال اثر به جشنواره اول تیرماه است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان چهارمحال و بختیاری از توزیع فراخوان دومین جشنواره تولید کتاب کودک و نوجوان رضوی در سی امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب خبر داد.

وی گفت: دبیرخانه دومین جشنواره تولید کتاب کودک و نوجوان رضوی ضمن حضور در محل نمایشگاه کتاب تهران اقدام به توزیع بیش از ۳ هزار پوستر فراخوان بین ناشران و نویسندگان کتاب‌های کودک و نوجوان کرد.

وی مذاکره حضوری با نویسندگان حوزه کودک و نوجوان و اعلام آمادگی جهت چاپ کتاب با موضوعات رضوی را از دیگر اقدامات انجام شده در این جشنواره بر شمرد و افزود: علاقه‌مندان تا اول تیرماه جهت ارسال آثار خود به دبیرخانه جشنواره فرصت دارند.

کارگران دهکردی با اشاره به موضوعات این جشنواره گفت: پرداختن به ابعاد مختلف زندگی امام رضا(ع)، تبیین سیره‌ امام رضا(ع)، بهره گیری از احادیث امام رضا(ع) از موضوعاتی است که نویسندگان و شاعران حوزه کودک و نوجوان می‌توانند در بخش داستان و شعر آثار خود بکار گیرند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.