دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۱

عضو شورای روحانیت بندرعباس:

تخریب و سیاه نمایی کاندیداها به کام دشمنان است

شیخ احمد عالی زاده عضو شورای روحانیت بندرعباس

بندرعباس- عضو شورای روحانیت بندرعباس گفت: نامزدهای ریاست جمهوری و شورای های اسلامی شهر و روستا باید مانند ملت کاملا با درایت باشند و خدای ناکرده در تبلیغات خود به گونه ای سخن نگویند که دشمن از این سخنان بر علیه خودمان استفاده ابزاری کنند.

به گزارش قدس آنلاین، شیخ احمد عالی زاده با اشاره به ایام انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار کرد: مردم نباید نسبت به سرنوشت خود بی تفاوت باشند.

وی ادامه داد: یکی از وقایع و رخدادهای مهم کشور و میهن اسلامی ما انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا است لذا ملت باید هوشیار باشند و به احدی اجازه ندهند به وحدت، انسجام و همدلی حاکم بر این جامعه خدشه ای وارد کند.

امام‌جمعه اهل‌سنت شهرک توحید بندرعباس با بیان اینکه ملت فهیم ایران تحت تاثیر تبلیغات مسموم دشمن قرار نخواهد گرفت، گفت: استکبار میخواهد با ایجاد نفاق، تفرقه و شکاف میان اقشار ملت های جهان بالاخص ایران عزیز مانع رسیدن مردم به آرمان هایشان شود.

شیخ عالی زاده گفت: قطعا مردم ما با حضور پرشور خود در انتخابات پیش رو و با انتخاب اصلح همچنان اقتدار ملی خود را حفظ خواهند کرد و مشت محکمی بر دهان یاوه گویانی خواهند زد که میخواهند اراده ملت ها را در تعیین سرنوشتان سست کنند.

وی خاطرنشان کرد: همانگونه که مردم خود را باور دارند نامزدهای انتخاباتی نیز می بایست این مردم نجیب و کم توقع را کاملا باور داشته باشند و پس از رسیدن به قدرت که توسط رای ملت تعیین می‌شود؛ بدون در نظر گرفتن قومیت و مذاهب آنان بیش از پیش در خدمت آحاد مردم باشند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.