سه‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۰

بازسازی خانه افراد نیازمند در منطقه کوی علوی اهواز

خانه

اهواز _ رییس جمعیت هلال احمر اهواز گفت: به همت خیرین داوطلب هلال احمر این جمعیت، منزل یک معلول و دو سالمند ساکن کوی علوی شهرستان با هزینه ۲۰۰ میلیون ریال تعمیر و بازسازی شد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، سید فتح الله هاشم نژاد اظهار کرد: تسکین آلام بشری و رفع محرومیت ها و کمک به نیازمندان و محرومان یکی از اهداف نهضت جهانی صلیب سرخ و هلال احمر است که داوطلبان هلال احمر اهواز در برنامه های مختلف عام المنفعه به این اهداف جامه عمل پوشانده اند.

وی افزود: به همت خیرین داوطلب هلال احمر منزل یک معلول و دو سالمند ساکن کوی علوی با هزینه ۲۰۰ میلیون ریال تعمیر و بازسازی شد.

رییس جمعیت هلال احمراهواز تصریح کرد: هدف از اجرای این پروژه توانمند سازی اقشار آسیب پذیر ساکن مناطق حاشیه شهر بود و  علاوه بر فعالیت های عمرانی این جمعیت فعالیت هایی در زمینه های فرهنگی و توزیع اقلام زیستی نیز در مناطق حاشیه ای شهر انجام داده شد.

هاشم نژاد با اشاره به اجرای طرح های فرهنگی در راستای  مبارزه با تهاجم فرهنگی و افزایش سطح آگاهی های عمومی، اضافه کرد: در راستای اجرای پروژه های فرهنگی نیز این جمعیت ۶۷ نفر از دختران دانش آموز و دانشجوی عضو خانه هلال کوی علوی به اردوی فرهنگی و آموزشی دو روزه به مقصد شهر های شوش، دزفول و اندیمشک اعزام شدند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.