پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۹

استاندار چهارمحال و بختیاری:

حضور آگاهانه و باشکوه مردم در انتخابات یأس و ناامیدی دشمنان اسلام را به همراه دارد

استاندار

شهرکرد-استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: حضور آگاهانه و باشکوه مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ یأس و ناامیدی دشمنان اسلام را به همراه دارد، آنچه که دشمنان نظام را از تعرض به کشور بازمی دارد، حضور مردمی و قدرت معنوی نظام است که یکی از مظاهر تجلی این قدرت انتخابات است.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی،استاندار چهارمحال و بختیاری در پیامی مردم استان را به حضور پرشور در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا به طور همزمان با سراسر کشور در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت دعوت کرد

متن کامل پیام قاسم سلیمانی به شرح ذیل است:

درود خدا به روان پاک شهیدان و شما مردم ولایتمدار همیشه در صحنه که همگام با ملت بزرگ ایران برای تجدید بیعت با آرمان های امام خمینی (ره) و در لبیک به فرمان مقام معظم رهبری مدظله العالی در سالی که به نام  اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال  نامگذاری شده برگ زرین دیگری را در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی ورق خواهید زد.

حضور آگاهانه و باشکوه مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ یأس و ناامیدی دشمنان اسلام را به همراه دارد، آنچه که دشمنان نظام را از تعرض به کشور بازمی دارد، حضور مردمی و قدرت معنوی نظام است  که یکی از مظاهر تجلی این قدرت انتخابات است.

انتخابات مصونیت بخش است، عرصه انتخابات، تجلی حضور مردمی است که ۳۹ سال پیش به ندای امام خمینی (ره) لبیک گفتند تا با پشتیبانی خود، ارزش های والای الهی را که در حاکمیت طاغوت و طاغوتیان رنگ باخته بود، جانی دوباره بخشند.

براساس فرمایش بنیانگذار جمهوری اسلامی که فرمودند  میزان رأی ملت است  و سخنان مقام معظم رهبری مدظله العالی که فرمودند رأی مردم حق الناس است، با رعایت امانتداری رأی مردم و بدون هیچگونه دخالتی در انتخابات، هر کس منتخب مردم بشود برای تمامی مسئولان، مردم و قشرهای مختلف قابل احترام است.

مردم به عنوان یک وظیفه و تکلیف شرعی و عقلی برای تعیین سرنوشت خود در پای صندوق های رأی حضور پرخروش خواهند داشت تا دشمنان اسلام را مأیوس و اتحاد و اراده خود را به نمایش بگذارند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.