جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶

ویژه برنامه های سالروز ولادت حضرت رقیه(س) در حرم مطهر رضوی تشریح شد

حرم رضوی

مشهد- معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: ویژه برنامه‌های ۲۳ شعبان سالروز ولادت باسعادت حضرت رقیه(س) در سه نوبت در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین، حجت‌الاسلام سیدجلال حسینی اظهار داشت: ویژه برنامه‌های ۲۳ شعبان سالروز ولادت فرخنده بنت الحسین(ع) حضرت رقیه(س) در سه نوبت در بارگاه منور رضوی برگزار می‌شود.

وی افزود: مراسم‌های شب و شام میلاد حضرت رقیه(س) در روزهای جمعه و شنبه بیست‌ و نهم و سی‌ام اردیبهشت ماه از ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۲:۳۰ صحن جامع رضوی حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود و در این مراسم حجت‌الاسلام محمدکاظم راشدیزدی به ایراد سخن می‌پردازد و سپس مداح و ذاکر اهل بیت عصمت و طهارت(ع) احمد واعظی، کاظم ذوقیان، امیر عارف و جعفر ملائکه به مولودی‌خوانی و مدیحه‌سرایی می‌پردازد.

معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی بیان کرد: مراسم جشن روز میلاد حضرت رقیه از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲:۳۰ روز شنبه سی‌ام اردیبهشت ماه در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود و در این مراسم حجت‌الاسلام مرتضی دهشت سخنرانی می‌کند و در ادامه مداح و ذاکر اهل بیت عصمت و طهارت(ع) سیدجعفر ماه‌رخسار و هادی الهی به مولودی‌خوانی و مدیحه‌سرایی می‌پردازد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.