شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۰

متخبان مردم در شورای شهر 16 شهر و مرکز استان + اسامی

انتخابات شورای شهر

براساس اعلام نتایج محلی منتخبان شورای شهر در 16 شهر و مرکز استان مشخص شده‌اند.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از  خبرآنلاین، هنوز تا اعلام کلی نتایج شورای شهر تهران فرصت باقی مانده‌است اما اکثر شهرهای کوچک و مراکز استان تا کنون اعضای شورای شهر خود را شناخته‌اند. علاوه بر این در تهران به نظر می‌رسد اعلام کامل نتایج تا روز دوشنبه طول می‌کشد و همزمان در شهرهای بزرگ مانند شیراز و اصفهان نتایج کامل مشخص نشده است.
در جدول زیر اسامی منتخابان مردم تا ساعت 17 امروز در 16 شهر و مرکز استان را بخوانید؛
 

ردیف اسامی‌شهرها اسامی منتخبان
1 شهر قزوین مهدی عبدالرزاقی   لیست امید - اصلاح طلب
زهرا یوسفی       لیست امید - اصلاح طلب
سعید دقیقی      لیست امید - اصلاح طلب      
منیره قوامی       لیست امید - اصلاح طلب      
سرهنگ حکمت الله داوودی      لیست امید - اصلاح طلب      
مهدیه قافله باشی       لیست امید - اصلاح طلب      
احد چگینی       مستقل      
محسن حق شناس       اصولگرا      
فرج الله فصیحی رامندی       اصولگرا      
2 شهر کرمان حسین چناریان ، علی بهرامی    لیست امید،  زهرا ایرانمنش    لیست امید،
محمد فرشاد    لیست امید، رامین ارجمندکرمانی    لیست امید،
محمدجواد کامیاب    لیست امید    
سید محمدرضا معین زاده میر حسینی    لیست امید    
منصور ایرانمنش
علی خدادای    لیست امید    
علی اکبرمشرفی
ماه بانومعصوم زاده
3 شهر زابل مهدی سارانی- فرزند صفر  با 9416 رای
سیدعباس فاطمی -فرزند سید علی آقا با 8200 رای
احمد میر- فرزند غلامحیدر با  8016 رای
شهلا رضوانی- فرزند عباس با 7561 رای
مهدی سرگلزائی- فرزند  عباسعلی با  7497 رای
مریم بزی- فرزند سلطانعلی با  6965 رای
گلزار سرگلزائی- فرزند محمد با  6890 رای
4 شهر ایلام «هادی کرمی» را با  ۱۱۱۰۹ ، «پیمان اقبالی» با  ۹۰۰۰ رای، «مهرداد داوری» با  ۸۶۷۰ ، «مریم جان‌بخشی» با  ۸۵۷۱ ، «حسینعلی یاری» با7411  ،«عبدالرضا پورخلیل» با6870  و «مظفر میرزاد» را با  ۶۸۵۷ رای
5 شهر گرگان ناصر گرزین   با 25 هزار و 549
محمد ابراهیم جرجانی    با 22 هزار و 941 رای
علی اصغر یوسفی    با 22 هزار و 136 رأی 
حمیدرضا اقا ملائی    با 20 هزار و 716 رأی
مهران کاظم نژاد تبریزی    با 20 هزار و 705 رای
فائزه عبدالهی    با 20 هزار و 512 رأی
حسین ربیعی    با 20 هزار و 230 رأی 
سعید رحیمی    با 16 هزار و 942 رأی 
سید محمد مرتضوی    با 16 هزار و 454 رأی
6 شهر قشم علی بازماندگان قشمی، محمدرضا اسلامی، علی رستمی فر، حسن حسن زاده نجار قشمی و محمد شریف رنجبر
7 شهرکرد مرجان دادایی دهکردی با 15 هزار و 522 رأی، فرهاد رئیسی دهکردی با 12 و هشت زأی، مصطفی حیدری دهکردی نه هزار و 526، طیبه شریفی نه هزار و 121، حیدر علیپور دهکردی هشت هزار 366 و حمید فتح اللهی دهکردی هفت هزار و 768 و علیرضا توکلی با شش هزار 787 رأی
8 سنندج یوسف اسدی/ 14455
غریب سجادی/8726
ارسطو گویلی کیلانه/8645
علی پژگول/7420
فرزاد زارعی/ 6097
سیدانور رشیدی/5717
مجید شاه اویسی/5443
جلال شریعتی/5209
سیف اله رضائی/4885
9 یاسوج فرشاد نگین تاجی      با 16هزار 776 رای
  محمدرحیم دهرابپور   با 10هزار 282 رای
سید هدایت اکبری     با 9هزار و 608 رای
مسعود خوبانی          با 9هزار و 359 رای
علی اکبری تبار          با 9هزار و 218 رای
فرشید احمدی کیش  با 7هزار و 182 رای
کیوان آشنا               با 7هزار  و 60 رای
10 شهر تبریز     نتایج اولیه     شهرام دبیری اسکویی
فریدون بابایی اقدم
محرم محمدزاده
شکور اکبرنژاد
اسماعیل چمنی
علی آجودان زاده
علی شیاری
سعید دباغ نیکوخصلت
اصغر عابدزاده اندریان
سونیا اندیش
11 کاشان سید مهدی ناظم رضوی
53189
مصطفی کردمیل
31274
علی هاشمی طاهری
22485
مجید شمس
21359
علیرضا پورعسگری
20375
علیرضا مفرح
19910
حسینعلی وکیل علی آبادی
18546
علی رسول زاده
17789
عفت پدرام فر
17587
12 شهر ایلام «هادی کرمی» را با  ۱۱۱۰۹ ، «پیمان اقبالی» با  ۹۰۰۰ رای، «مهرداد داوری» با  ۸۶۷۰ ، «مریم جان‌بخشی» با  ۸۵۷۱ ، «حسینعلی یاری» با7411  ،«عبدالرضا پورخلیل» با6870  و «مظفر میرزاد» را با  ۶۸۵۷
13 خرمشهر محمدجواد بچاری با 4 هزار و 686 رای، امیر ثامری با 4 هزار و541 رای، موسی مطوری جزیره با 3 هزار و 924 رای، علی بندری با 3 هزار و 847 رای، میلاد پورحمزاوی با 3 هزار و 829 رای، حاتم بندری با 3 هزار و 808 رای و فاخر ربیعی با 3 هزار و 717 رای
14 سمنان سید مسعود سیادتی با 17 هزار و 511 رای ماخوزده به عنوان منتخب اول، مجید نظری با 12 هزار و 276 رای در جایگاه دوم، مهدی خراسانیان با 11 هزار و 804 رای و محمد همتی با 11 هزار و 520، عباس آلبویه با 10 هزار و 10 رای، طلب بیدختی با 9 هزار و 339 و محمد زحمتکش با 8 هزار و 485 رای ماخوزه سوم تا هفتم
15 چابهار معین الدین سعیدی با  ۱۰۳۲۳ رای ،الله بخش جدگال با ۹۶۹۴ رای، سعید امیری مقدم با ۹۶۲۵رای، کمال کیشکوری با ۷۸۶۲ رای، باسط اسلامی بندری با ۷۴۱۱ رای، واحدبخش دربین با ۶۷۰۳ رای و آصف دربین با ۶۴۶۳ رای
16 خرم‌آباد ولی‌الله رستمی با 40086، رستم کوشکی 12265، اسماعیل رضایی 12250، علی محمد صالحی نسب 12187، زهرا نظری 11302، اردشیر دریکوند 10906، علی ماکنعلی 10814، مهرداد علی‌پناه 10585 و سجاد بابایی 10296

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.