دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۶

قاتل سابقه دار در سراوان دستگیر شد

دستگیری قاتل فراری

زاهدان- با تلاش ماموران انتظامی شهرستان سراوان قاتلی که به دلیل اختلافات شخصی دوست خود را بر اثر ضربات چاقو به قتل رسانده بود، در کمتر از یک ساعت دستگیر شد.

‌به گزارش قدس آنلاین، سرهنگ احسانعلی آذرپودینه در بیان جزئیات این خبر گفت: در تاریخ نوزدهم خرداد ماه سال جاری ماموران انتظامی شهرستان سراوان از درگیری منجر به چاقو خوردگی یک جوان ۲۵ ساله در یکی از خیابان‌های این شهرستان با خبر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان سراوان افزود: در این درگیری جوان مجروح که در منطقه معروف به «علی دایی» بوده پس از مصدومیت به مراکز درمانی منتقل می‌شود، ولی به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست می‌دهد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس با اشراف اطلاعاتی از اختلافات مقتول با یکی از دوستانش با خبر شده و به دلیل ناپدید شدن فرد مظنون به محل نامعلومی، بررسی‌های پلیس وارد مرحله جدید شد.

آذرپودینه اظهار کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی، محل اختفای این قاتل فراری در منزلی در سراوان را شناسایی کرده و وی را به همراه چاقویی که در حین قتل از آن استفاده شده بود در کمتر از یک ساعت دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان سراوان با اشاره به اینکه متهم در تحقیقات کارآگان پلیس به انجام این قتل به دلیل اختلافات شخصی اعتراف کرده است، خاطر نشان کرد: متهم پس از تکمیل تحقیقات به مراجع قضایی معرفی شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.