سه‌شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۲

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان با ٣٠ پایگاه اوقات فراغت به استقبال تابستان می‌رود

 اوقات فراغت

بجنورد- رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شیروان گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان با ٣٠ پایگاه اوقات فراغت به استقبال تابستان می رود.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی؛ احمد زیبایی از آمادگی آموزشگاه‌های آزاد و موسسات فرهنگی هنری و قرآن و عترت این اداره در طرح اوقات فراغت تابستان٩٦ شهرستان شیروان خبر داد .

وی افزود: اوقات فراغت به عنوان یک پدیده فرهنگی، اجتماعی که در ابعاد مختلف اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و غیره مؤثر است موضوع مشترک بین تمام اقشار جامعه است.

زیبایی ادامه داد: ویژگی‌های نهفته در اوقات فراغت عاملی است که از یک سو مورد توجه و عنایت دست‌اندرکاران تعلیم و تربیت و مسئولان امور فرهنگی و از طرف دیگر روان‌شناسان و جامعه‌شناسان قرار می‌گیرد به طوری که بسیاری از کارشناسان معتقدند اوقات فراغت آیینه تمام نمای فرهنگ یک جامعه است.

وی تصریح کرد: ٣٠ پایگاه ثابت به ترتیب پنج پایگاه آموزش قرآن و عترت، سه پایگاه آموزش زبان های خارجه، پنج پایگاه آموزش هنرهای تجسمی، سه پایگاه آموزش خوشنویسی، یک پایگاه مهارت آموزی، یک پایگاه آموزش موسیقی، یک پایگاه آموزش بازیگری و همچنین ١٠ کانون فرهنگی هنری مساجد از جمله پایگاه های فعال در تابستان سال جاری خواهند بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.