چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۵

استاندار ایلام:

وصله تروریست به کردها نمی‌چسبد/ کردها اصیل‌ترین قوم ایران هستند

محمدرضا مروارید

ایلام - استاندار ایلام با اشاره به حادثه تروریستی حمله به مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام راحل (ره) گفت: وصله تروریست به کردها نمی‌چسبد چون کردها اصیل‌ترین قوم ایران هستند.

به گزارش قدس آنلاین، محمدرضا مروارید روز چهارشنبه در گفت و گویی خبری اظهار کرد: تروریست ها به دنبال تفرقه افکنی در ایران هستند اما جانفشانی و فداکاری هموطنان ما در طول تاریخ در مقابل دشمنان قابل توجه و تحسین است.
وی افزود: اقوام کرد اصیل ‌ترین قوم ایران هستند و جان‌فشانی و فداکاری‌های آنها در اوایل انقلاب اسلامی برای دفاع از دستاوردهای نظام قابل توجه و تحسین است ضمن اینکه شهدای زیادی از قوم کرد تقدیم نظام جمهوری اسلامی شده و فداکاری آنها همواره آشکار بوده است.
استاندار ایلام یادآور شد: ممکن است برخی افراد از کشورهای مختلف با دشمنان و معاندان جمهوری اسلامی ایران همکاری کنند بنابراین نباید اینگونه اقدامات را به سایرین نسبت داد.
مروارید تاکید کرد: بعد از حادثه تروریستی در تهران، کردها اعلام کردند برای مبارزه با گروه تروریستی داعش و افراطیون آمادگی دارند پیش از این هم این قوم غیور حضور پر شور خود را بارها در دفاع از دستاوردهای نظام از جمله برگزاری دوره‌های مختلف انتخابات نشان داده اند.
 

منبع: ایرنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.