شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۷

رازهای انتقال رامین رضاییان به اروپا از زبان یک استقلالی

رامین رضاییان

مدافع پیشین استقلال از حضور رامین رضاییان در لیگ هلند یا بلژیک خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، محمد رضا مهدوی بازیکن سابق استقلال، پیگیر کار انتقال رامین رضائیان به اروپا است. او که خودش سابق بازی در اروپا را دارد، جلو افتاده تا عامل اصلی انتقال این بازیکن باشد.

آقای مهدوی شما در شارلوا بازی کرده اید. فکر می کنید کاوه رضایی انتخاب خوبی داشت؟
جا دارد به او تبریک بگویم. کاوه انتخاب خیلی خوبی داشت. قبل از من و میناوند و داریوش یزدانی و علیرضا امامی، آقای صدقیانی هم برای این تیم بازی کرده بودند. فکر می کنم کارنامه همه ماها در این باشگاه درخشان بود. من مطمئنم که کاوه هم در این باشگاه موفق می شود. آقای بیات مدیرعامل باشگاه هم قطعا او را ساپورت می کند. پارسال که در لیگ چهارم شدند و برای فصل جدید می خواهند جزو مدعیان باشند. تا جایی که من شنیده ام، باشگاه شارلوا سرمایه گذاری خوبی کرده است. به آنها هم تبریک می گویم که بازیکن خوبی گرفتند.
سبک بازی کاوه به لیگ بلژیک می خورد؟
فوتبال بلژیک تقریبا لول دو فوتبال انگلیس است. فیزیکی بازی می کنند. البته تکنیک آنها نسبت به لیگ برتر انگلیس پایین تر است. فکر می کنم کاوه می تواند موفق باشد چون هم از نظر فیزیکی خوب است، هم سرعت و همینطور تکنیک. قطعا کاوه می تواند دو فصل بعد یک ترانسفر خوب دیگر داشته باشد.

لیگ بلژیک هم که در جریان هستید قوانین تغییر کرده است؟
نه.
۶ تیم اول با هم بازی می کنند و قهرمان مشخص می شود.

به نظرم سیستم جالبی است. شارلوا در این دو فصل گذشته بین ۶ تیم اول بوده و این نشان می دهد تیم خوبی هستند.
کاوه از شما مشورت گرفت؟
نه ولی من با مهدی بیات برادرزاده مدیرعامل شارلوا در ارتباط هستم. ایشان در آمریکا زندگی می کند. ارتباط خوبی داریم. من از طریق ایشان متوجه شدم که کاوه را جذب کرده اند.
وضعیت رامین رضائیان به کجا رسید؟ شما پیگیر وضعیتش هستید.
کار رامین هم دارد درست می شود. انشالله بعد از کاوه او دومین ترانسفر فوتبال ایران خواهد بود. رامین در دو بازی اخیر تیم ملی هم جزو بهترین ها بوده است. او شرایط خوبی دارد.
استقلالی ها هم شدیدا دنبالش هستند.
منصوریان هوش و ذکاوت زیادی دارد و به همین دلیل دست روی رامین گذاشته است. رضائیان بالغ بر ۲۰ پیشنهاد از داخل ایران، کشورهای حوزه خلیج فارس و اروپا دارد ولی هدف او بازی در اروپاست. رفتن او به این قاره قطعی شده است و انشالله اگر بعضی دوستان سنگ اندازی نکنند، ظرف دو سه هفته آینده تیم جدید رضائیان مشخص می شود. هدف ما این است که رضائیان نیمکت نشین نباشد و جایی برود که فیکس بازی کند. سال جام جهانی است و این مسئله مهمی است.
او به چه لیگی می رود؟
احتمالا مقصد او بلژیک یا هلند خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.