یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳

تلاش زیدان برای انصراف رونالدو از تصمیم بزرگ!

زین الدین زیدان و کریستیانو رونالدو

آینده رونالدو در رئال مادرید همچنان نامشخص است ولی زین الدین زیدان، سرمربی تیم امیدوار است بتواند او را راضی به ماندن در پایتخت اسپانیا کند.

به گزارش قدس آنلاین، به محض اینکه سرمربی فرانسوی اخبار مبنی بر جدایی رونالدو را شنید، با او تماس گرفت که درباره این خبر و دلایل واقعی اینکه چنین موضوعی به مطبوعات کشیده شده صحبت کند. صحبت های زیدان برای رونالدو اهمیت زیادی دارند و این را می‌توان از آنجایی فهمید که زیزو تنها مربی بوده که توانسته رونالدو را قانع کند در طول فصل بیشتر استراحت کند تا در بازی های مهم درخشان تر باشد، چیزی که در این فصل به وضوح دیدیم و شاهدش بودیم.

زیزو از تاثیر ستاره پرتغالی روی بازیکنان تیمش به خوبی آگاه است و اینکه بسیاری از موفقیت های تیم مدیون رونالدوست ولی او مطمئن است که مشکلات قابل حل هستند. او هنوز در راه حفظ ستاره پرتغالی جا نزده و دائما با او در طول تابستان در تماس خواهد بود و اگر تا پایان تعطیلات چیزی حل نشود، رو در رو در مادرید با هم صحبت خواهند کرد.

سرمربی فرانسوی همواره اعلام کرده که قصد ندارد هیچ بازیکنی را بر خلاف میلیش در تیم نگه دارد و در صورتی که نتواند رونالدو را راضی به ماندن کند، احتمالا از اهرم فشاری استفاده نخواهد کرد و با جدایی اش موافقت می‌کند. البته زیزو تنها کسی نیست که با رونالدو برای ماندنش در ارتباط است بلکه سرخیو راموس، کاپیتان رئال نیز چند بار با رونالدو تماس گرفته و از او درخواست کرده در تیم بماند.

نباید فرامومش کرد که راموس نیز شرایط مشابهی را ۲ فصل پیش سپری می‌کرد و خواهان جدایی از تیم و پیوستن به منچستریونایتد بود ولی در نهایت در رئال ماند و می‌تواند گزینه بسیار خوبی برای ارائه تجربیاتش به رونالدو باشد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.