یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷

شکایت باشگاه آمریکایی از پرسپولیس به خاطر عابدزاده

باشگاه پرسپولیس

مالک ایرانی باشگاه لس آنجلس بلوز با بیان اینکه تمایل به جذب کاوه رضایی داشته است، از شکایت از باشگاه پرسپولیس به خاطر عابدزاده خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، علی منصوری چند سالی است به عنوان مالک ایرانی باشگاه آمریکایی لس آنجلس بلوز فعالیت می کند و در این سال ها با برخی مربیان و بازیکنان ایرانی از جمله احمدرضا عابدزاده کار کرده است. 

منصوری با گلایه از برخی مدیران ورزش ایران اظهار داشت: متاسفانه مدیران ورزشی در ایران در زمان بستن قرارداد ملاحظات معمول و حرفه ای را در نظر نمی گیرند. بهمین دلیل شاهد هستیم تیم های ایرانی پرونده های زیادی در فیفا دارند. از سوی دیگر درآمدی از فروش بازیکن نصیب باشگاه های ایرانی نمی شوند.

وی ادامه داد: شخصا من بیش از ۵ سال است از باشگاه پرسپولیس بابت صدور رضایتنامه عابدزاده طلب دارم و حتی چندین بار تماس گرفتم که بطور دوستانه ختم به خیر شود اما بعضی از مدیران علاقه دارند مشکلات کوچک داخلی هم تبدیل به معضلات بزرگ بین المللی شود. ما ۷۵ هزار دلار بابت رضایتنامه عابدزاده طلبکار هستیم و به فیفا شکایت کردیم تا حقمان را بگیریم.

مالک ایرانی باشگاه لس آنجلس بلوز در بخش دیگری از صحبت های خود از علاقه اش برای جذب کاوه رضایی گفت: به عنوان عضو کوچک از خانواده بزرگ ورزش کشورم، آمادگی داشتم با مبلغی بالاتر از باشگاه شارلوای بلژیک با کاوه رضایی قرارداد امضا کنم. حتی حاضر بودم جهت موفقیت استقلال و شادی هواداران این تیم، هر زمان که کادر مدیریتی و فنی استقلال صلاح می دانستند با موافقت خود بازیکن، زمینه بازگشت رضایی را به استقلال فراهم کنم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.