دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۵

از سوی سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام؛

مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس در ایلام اعلام شد

روز جهانی قدس

ایلام- سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام گفت: مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان ایلام اعلام شد.

به گزارش قدس آنلاین، حجت‌الاسلام علی چراغی پوردر این باره اظهار داشت: بنا به ابتکار معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام راحل (ره)، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به‌عنوان روز جهانی قدس نام‌گذاری شد و از سال 1358 تاکنون همه‌ساله و در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان، جهان اسلام در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و قدس شریف و ابراز انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی راهپیمایی می‌کنند.

وی افزود: راهپیمایی روز قدس درواقع نمادی از اتحاد و همگامی جهان اسلام در دفاع از ملت ستمدیده فلسطین بوده که البته  گستردگی این راهپیمایی در ایران اسلامی به‌عنوان پرچم‌دار دفاع از فلسطین و همه مظلومان بیشتر از سایر کشورهای اسلامی است.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام عنوان کرد: بی‌تردید راهپیمایی روز جهانی قدس برای اعلام حمایت از فلسطین و قدس شریف است و می‌تواند به‌عنوان روز وحدت‌بخش جهت همگرایی تمام مسلمانان جهان در برابر توطئه‌های بیگانگان به‌کار بیاید و ملل مسلمان را باهم متحد سازند که این اتحاد می‌تواند بر توانمندسازی کشورهای اسلامی در برابر دشمنان بسیار مؤثر و مفید واقع شود.

وی گفت: بنابراین؛ روز قدس برای رهایی فلسطین و اتحاد مسلمانان حائز اهمیت بوده و به همین دلیل است که همه ساله با شکوه تر از سال‌های قبل برگزار می‌شود.

چراغی پور خاطرنشان کرد: زمان راهپیمایی جمعه دوم تیرماه 96 هفته جاری و همزمان با آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان و ساعت: 11:30 صبح از چهارراه رسالت به سمت میدان کشوری – بلوار آزادی – میدان مادر –  مصلی بزرگ امام خمینی (ره) ایلام و با سخنرانی سرتیپ دوم پاسدار یدالله جوانی مشاور سیاسی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواهد بود.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.