دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴

فرمانده مرزبانی استان ایلام:

تمام نوار مرزی ایلام تحت کنترل است

سرهنگ یحیی الهی

​ایلام- فرمانده مرزبانی استان ایلام گفت: تمام نوار مرزی استان با بهره گیری از توان نیروهای متعهد و مجرب و با استفاده از بهترین و مدرن ترین تجهیزات و دستگاه های الکترونیکی، تحت کنترل است.

سرهنگ یحیی الهی روز دوشنبه در گفتگو با قدس آنلاین، با بیان اینکه مرزبانان جمهوری اسلامی ایران با تیزبینی و هوشیاری کامل در حال حراست از مرزها هستند، اظهارداشت: تمام تحرکات و فعالیت های مرزی به صورت شبانه روزی رصد می شود.

وی با اشاره به اینکه تعامل، همراهی و همکاری بسیار خوبی بین حافظان امنیت، مسئولان استان و آحاد مختلف مردم برقرار است، افزود: امنیت پایداری که در استان و کشور حاکم است، حاصل مشارکت عمومی و تعامل بسیار ارزشمند مردم با خادمان خود در مجموعه های مختلف امنیتی است.

فرمانده مرزبانی استان ایلام با اشاره به اینکه مردم ما بهترین مرزداران مرزها و پاسداران حقیقی انقلاب اسلامی بوده و هستند، تأکید می کند: پیوند ملت سرافراز ایران اسلامی با امامت و ولایت ناگسستنی است و امروزه دشمنان داخلی و خارجی از این اتحاد، همدلی و همزبانی ملت و مسئولان به ستوه آمده اند.

سرهنگ یحیی الهی یادآور شد: تمام نوار مرزی استان با بهره گیری از توان نیروهای متعهد و مجرب و با استفاده از بهترین و مدرن ترین تجهیزات و دستگاه های الکترونیکی، تحت کنترل است.