دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۶

ضرغامی: حماسه آفرینی سپاه هدیه ارزشمند به کارگزاران دیپلماسی کشور بود

عزت الله ضرغامی

رئیس اسبق رسانه ملی با بیان اینکه عملیات شب گذشته هدیه ارزشمند سپاه به کارگزاران دیپلماسی کشورمان بود، تاکید کرد: این عملیات فرصت خوبی برای تست موشک های میان برد ما نیز بود.

به گزارش قدس آنلاین، سید عزت الله ضرغامی رئیس اسبق رسانه ملی با انتشار مطلبی در کانال تلگرامی خود نوشت: شلیک مرگبار موشک‌های سپاه به قلب تجمع داعش قلب همه ایرانیان، به ویژه خانواده شهدای حادثه تروریستی ۱۷ خرداد را شاد کرد.

وی افزود: این عملیات غرورآفرین، پیام روشنی به حامیان بزرگ و کوچک داعش بود که بدانند فرزندان ملت بزرگ ایران اولا قوی‌ترین و مؤثرترین سلاح‌های دفاعی را در اختیار دارند، ثانیا کاربرد و طرز استفاده دقیق آن را می‌دانند و از همه مهمتر شجاعت پرتاب آن را در مناسب‌ترین زمان دارا هستند.

ضرغامی گفت: دیشب تکلیف داعش، با آمریکا و مزدوران ضد حقوق بشر منطقه یکجا روشن شد.

رئیس اسبق رسانه ملی تصریح کرد: حالا مهم نیست که روی موشک «مرگ بر اسرائیل» نوشته باشند یا اینکه «ای نامه که می روی به سویش - از جانب ما ببوس رویش!»

عضو شورای عالی فضای مجازی در پایان با تاکید بر اینکه حماسه آفرینی دیروز، هدیه ارزشمند سپاه به کارگزاران دیپلماسی کشورمان بود، گفت: دیشب فرصت خوبی برای تست موشک های میان برد ما نیز بود.
 

منبع: خبرگزاری مهر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.