شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱

یادواره شهدای اصناف استان یزد و ۱۷ هزار شهید ترور در یزد آغاز به کار کرد

یادواره شهدای اصناف استان یزد

یزد - رئیس بسیج اصناف استان یزد از برگزاری دوازدهمین یادواره شهدای اصناف و بازاریان استان و ۱۷ هزار شهید ترور کشور با همکاری بسیج اصناف یزد صبح روز شنبه در یزد خبر داد.

 سرگرد علی اصغر سلمانی صبح روز شنبه در گفتگو با خبرنگار قدس آنلاین با بیان این خبر اظهار داشت: این یادواره صبح روز شنبه با حضور جمعی از خانواده های شاهد و ایثارگران، مسئولان، بازاریان و مردم ولایتمدار از ساعت ۵:۳۰صبح تا ۸:۳۰صبح درمحل بسیج اصناف یزد واقع در خیابان آیت الله کاشانی پشت بیمارستان بهمن آغاز بکار کرد و به مدت یک هفته ادامه دارد .

وی افزود: حجت الاسلام راشدی و آیت الله احدی و سید علیرضا حیدری از سخنران کشوری واستانی این مراسم می باشند که در خصوص نقش شهدا در پیروزی انقلاب مقدس اسلامی، توطئه های دشمنان و لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ولایتمداری سخنرانی می کنند و فرماندهان سپاه الغدیر و خانواده های شهدا وایثار گران از جمله مهمانان این مراسم می باشند.

سلمانی مهمترین هدف این یادواره را تروویج فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد و گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری برای زنده نگه داشتن یاد وخاطره شهدا این یاد واره به مدت یک هفته دریزد برگزار می شود و با توجه به هفته عفاف وحجاب ودر راستای بزرگداشت امر به معروف  ونهی از منکر نمایشگاه عفاف نیز در این یادواره برگزار می شود. 

رئیس بسیج اصناف استان خاطر نشان ساخت: این یاد واره یک یاد واره ی استانی بوده که اصناف یزد  ۴۵۰شهید تقدیم انقلاب نموده و با توجه حوادث تروریستی اخیر نیز یادواره ۱۷هزارشهید ترور نیز در این یادواره برگزار می شود .

وی برپایی نمایشگاهی از عکس ها، وصایا و زندگی نامه شهدای استان یزد و بخصوص شهدای اصناف و بازاریان و شهدای ترور را از جمله برنامه های جنبی این نمایشگاه عنوان کرد .


 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.