جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۷

آماده باش دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر برای امداد رسانی به مردم سیل زده

سیل در بلوچستان

زاهدان-سرپرست دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر از اعزام تیم های اورژانس ۱۱۵ و مرکزبهداشت به سطح شهر و محلهای موردنیاز خبرداد و از تمام مسئولین مراکز خواست تا با تمام توان در کنار سایر ارگانها به کمک مردم بشتابند.

سرپرست دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر در گفت و گو با قدس آنلاین ضمن اشاره به بارندگی های اخیر و وقوع سیل و طوفان در شهرستان ایرانشهر اظهار داشت: طی پیامی به تمام واحدهای تحت پوشش این دانشکده دستور همکاری تمام و کمال با مردم و در اختیارگذاشتن توان لجستیکی این اداره جهت رفع مشکل شهروندان را صادر شده است.

دکتر محمد مهران امینی فرد خاطر نشان کرد :ما موظف به کمک به همشهریان عزیز در تمام بحرانها هستیم و ارائه خدمات این دانشکده منحصر به خدمات بهداشتی درمانی نیست.

وی از اعزام تیم های اورژانس ۱۱۵ و مرکزبهداشت به سطح شهر و محلهای موردنیاز خبرداد و از تمام مسئولین مراکز خواست تا با تمام توان در کنار سایر ارگانها به کمک مردم بشتابند.

سرپرست دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر تصریح کرد:هم اکنون تیم های اورژانس ۱۱۵ و مرکز بهداشت و بهداشت محیط دانشکده در قالب تیم مدیریت بحران دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر جهت بررسی اوضاع و کمک به شهروندان و بیماران موردنیاز گرفتار در سیلاب و باران به مناطق گسیل شده اند و درصورت نیاز نیروی بیشتری اعزام خواهیم کرد.

وی گفت: کلیه پرسنل دانشکده در آماده باش کامل بسر میبرند و دپوی تجهیزات دارویی و پزشکی در وضعیت مناسب و استانداردی هست. دکترامینی فرداز شهروندان درخواست کرد:ضمن حفظ خونسردی خود در مواقع بروز حادثه با تلفن ۱۱۵ تماس حاصل نمایند .

وی درپایان به تمام شهروندان اطمینان خاطر داد:تمام همکاران دانشکده علوم پزشکی در این لحظات بحرانی بنابر وظیفه انسانی و سازمانی خود در خدمت تمام شهروندان عزیز می باشند و درکنار مردم شریف هستند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.