یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۸

ملی پوش بارسلونا به اختلاف با انریکه اعتراف کرد

جوردی آلبا و لوئیز انریکه

ژوردی آلبا در مصاحبه با موندو دپورتیوو فاش ساخت که لوئیس انریکه اعتقاد چندان زیادی به او نداشت.

به گزارش قدس آنلاین، لوئیس انریکه پس از سه سال هدایت بارسا از این تیم جدا شد و جای خود را به والورده داد. انریکه در ماه های انتهایی حضورش در بارسا در عین ناباوری ژوردی آلبا را با تغییر سیستم به یک نیمکت نشین تبدیل کرده بود.

این تصمیم انریکه با انتقاد کارشناسان همراه بود ولی سرمربی سابق بارسا در بسیاری از بازی ها از آلبا در ترکیب ۱۱ نفره استفاده نمی کرد. مدافع چپ ملی پوش بارسا در همین رابطه گفت: «واضح است که از شرایطم در بارسا راضی نبودم ولی حتی یک لحظه هم به ترک این تیم فکر نکردم.

بارسا مثل خانه من است و دلبستگی زیادی به اینجا دارم. انریکه در چند ماه انتهایی فصل تصمیم به نیمکت نشین کردن من گرفت. شرایط برای من به سختی می گذشت ولی سکوت کردم چون شخصیتم اینگونه است. هرگز اهل جار و جنجال نبودم و به تصمیم انریکه احترام گذاشتم. اختلافاتی بود ولی مربی همیشه تصمیم نهایی را می گیرد.

حالا با مربی جدید باید دوباره از صفر شروع کرد. از دوستانم آدوریس و اینیاکی ویلیامز (بازیکنان بیلبائو) در مورد والورده پرسیده ام و هر دو از او تعریف کردند. اطمینان دارم که با والورده اوضاع به سود من خواهد شد. شنیده ام که او ارتباط نزدیکی با بازیکنانش در زمین و بیرون زمین فوتبال دارد و این خصیصه برای یک مربی بارسلونا بسیار حیاتی است.»

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.