دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۴

تولید «۱۰۰۳» با موضوع رشادت مرزبانان به پایان رسید

1

به سفارش اداره کل امور هنری و مناسبت های معاونت اجتماعی ناجا تولید ((۱۰۰۳)) در نقطه مرزی به پایان رسید.

  به گزارش قدس آنلاین،   «۱۰۰۳» مستندی از رشادت ها و ایثار نیروهای هنگ مرزی ارومیه است که طی سفارش اداره کل امور هنری و مناسبت های معاونت اجتماعی ناجا به کارگردانی قاسم عرب در نقطه مرز ایران و ترکیه در استان آذربایجان غربی، شهرستان ارومیه تولید شد.
از زمستان سال گذشته طبق پیشنهاد اداره کل امور هنری و مناسبت های معاونت اجتماعی ناجا درباره ساخت مستندی از شهدای معظم، رشادت ها و اقتدار و آمادگی نیروی انتظامی مذاکراتی انجام شد و در بهار سال جاری به نتیجه رسید واز اوایل خرداد ماه مرحله پیش تولید این مستند با انتخاب پرداخت به نیروی هنگ مرزی ارومیه ناجا آغاز شد.
پس از مراحل تحقیقات و نظر سنجی های متفاوت، پیش تولید مستند «۱۰۰۳» به اتمام رسید و از ابتدای تیر ماه وارد مرحله تولید شد و امروز کار به پایان رسید. این مستند بخشی از مجموعه مستند «ره پویان آرامش» با موضوع شهدا نیرو انتظامی است.
این مجموعه با  نظر سردار منتظر المهدی معاون فرهنگی و اجتماعی ناجا و سرهنگ مهدی یارندی مدیر کل اداره هنری ناجا با هدف ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین معرفی شهدای نیروی انتظامی از سال ۱۳۹۰ شروع شده است.  
قرار است این مجموعه از شبکه دوم و سوم سیما پخش شود.
گروه تولید «۱۰۰۳» ضمن عرض تشکر و قدردانی از زحمات و همکاری پرسنل هنگ مرزی ارومیه به خصوص آقایان جناب سرهنگ علی علیپور فرمانده هنگ مرزی ارومیه، سروان مهدی بدری مدیر اجتماعی هنگ مرزی ارومیه، سروان جعفر اکبری و ستوان ولی زاده نماینده انتظامی؛ و عرض تسلیت و تبریک به خانواده شهید فیروزی و شهید فرحی؛ امیدوار است  بتواند بخش کوچکی از ایثار و رشادت ها و اقتدار مرزبانان غیور و مدافعان عزت و شرف جمهوری اسلامی را به آگاهی مردم برساند.  
عوامل تولید این کار عبارتند از:
کارگردان: قاسم عرب، مدیر برنامه ریزی و دستیار یک کارگردان: کامران تهرانی، تصویر بردار: آرمان ژاله دوست، تولید: محمد سجادیان، مجری و بازیگر و مسئول هماهنگی تولید: محمد رضا هدایت، نور پرداز: آرمان ژاله دوست، صدا بردار: کوشا نیا بلوچ، کارشناس مرزبانی: سروان مهدی بدری، مشاور مرزی: جناب سرهنگ علی، دستیار برنامه ریزی و صحنه: کوشا نیا بلوچ

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.