چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۳

رییس سازمان بسیج رسانه کردستان:

سومین دوره جشنواره رسانه ای ابوذر در کردستان برگزار می شود

بسیج رسانه

سنندج- رییس سازمان بسیج رسانه کردستان از برگزاری سومین دوره جشنواره رسانه ای ابوذر دراین استان خبرداد و گفت: علاقمندان تا آبان ماه امسال فرصت ارسال آثار خود به دبیرخانه این جشنواره را دارند.

به گزارش قدس آنلاین، اصغر عبدی فر امروزچهارشنبه در نشستی با خبرنگاران استان که درسالن کنفرانس مجتمع فرهنگی هنری فجر سنندج برگزارشد، گفت: امسال سعی می کنیم سومین دوره جشنواره رسانه ای ابوذر را باکیفیت تر از دوره های گذشته برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه هیئت داوران این دوره از جشنواره را افراد بومی استان تشکیل می دهند، عنوان کرد: آثار برتر برگزیدگان این دوره از جشنواره به مرحله کشوری راه پیدا می کنند.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره در بخش های خبر، یادداشت و سرمقاله، گزارش، مصاحبه، خبر و عکس خبری برگزار می‌شود، اظهارداشت: رساندن تراز رسانه ها به تراز انقلاب، کمک به پیشبرد اهداف نظام و ایجاد جنب و جوش در رسانه ها از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

رییس سازمان بسیج رسانه کردستان ادامه داد: شعار سال(اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال)، تولید ملی و حمایت از تولیدکنندگان داخلی، مبارزه با قاچاق کالا، بصیرت افزایی و دشمن شناسی، جنگ نرم، ترویح روحیه دشمن ستیزی و مبارزه با تروریسم از جمله محورها و موضوعات این جشنواره است.

عبدی فر از دیگر محورهای این جشنواره را شامل رسانه ها وامنیت پایدار و نقش مردم در آن، سبک زندگی، نقش ماهواره و شبکه های مجازی در ترویج سبک زندگی غربی، مبارزه با آسیب های اجتماعی، امربه معروف ونهی از منکر وایثار و شهادت ذکر کرد.

وی عنوان کرد: آثار منتشر شده دربازه زمانی آبان ماه سال گذشته تا پایان آبان ماه امسال مورد پذیریش قرار می گیرد.

وی با اشاره به اینکه هر فرد تنها در دو بخش می تواند شرکت کند، اظهارداشت: امسال علاوه بر نفرات برگزیده در هر بخش از رسانه هایی که بیشترین اثر را ارسال کردند هم تجلیل به عمل می آید.

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.